June 24, 2024

Turuncu Yeni Siyah

Merhaba Seviyor! Mutlu Pazartesi! Umarım hepiniz harika bir hafta sonu geçirmişsinizdir. Üretken ve yoğun haftalardan sonra her zaman aile ile dinlendirici ve dinlendirici hafta sonları için sabırsızlanıyorum. Cumartesi sabahı Nolan’ın “Mickey Mouse Clubhouse” otomobilini kurduk. Arabaya takıntılıydı ve evin etrafında itilmekten zevk alıyordu. Instagram’ımdaki resmi kontrol edebilirsiniz. Daha sonra Nolan ve ben bir arkadaşım ve kızı ile bir oyun tarihi için dışarı çıktık – inanılmaz. Oyun günleri ve diğer annelerle sohbet etmeyi seviyorum.
Kiliseden sonra Pazar günü, en sevdiğim muamelenin tadını çıkarırken Dünya Kupası finallerini izledim, yani dondurulmuş yoğurt. İzlemek çok eğlenceli bir oyundu ve turnuvayı özleyeceğim. Oyunu izlediniz mi?
Bugünün kıyafeti ağırlıklı olarak turuncu; Sanırım “Turuncu Yeni Siyah” – bu günlerde yeterince renk alamıyorum. Pompalardaki siyah aksanları tamamlarken turuncu tonlamak için siyah bir yelek ekledim.

Kıyafet: Zara Pants (eski, burada ve burada benzer) // Zara Top (eski, burada ve burada ve burada seviyorum) // H&M Ceket (eski, bunu burada seviyorum) // Ray Ban güneş gözlüğü (burada) // Ruj (burada) // Michael Kors Watch (eski, burada benzer) // Gianvito Rossi pompaları (burada satıldı, burada veya burada farklı renk – burada satışta) // Forever21 Kolye (eski)
Benzer ürünler:

< >

JavaScript şu anda bu tarayıcıda devre dışı bırakılmıştır. Bu içeriği görüntülemek için yeniden etkinleştirin.
Durduğun için teşekkürler, güzel bir gün geçir.
xoxo
Stella
Deji tarafından fotoğraflandı

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Şimdi satın almak için 100 doların altında inanılmaz bulgular

Bir kokteyl partisi için nasıl giyinilir…

Giymek için en sevilen yaz elbisesi…

Çalışma kıyafeti nasıl yenilenirsiniz …

Bilin.

Haber ve güncellemeler almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone olmak

Abone olduğunuz için teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.