June 24, 2024

Anlaşmada Gliserin – Sağlıklı Ciltler İçin Doğal Bir Yöntem

Bir cilt tipine sahip tüm kadınlara, ıslaklığı kolayca kaybetmeye eğilimli olan tüm kadınlara bağırır. Evet, bu kuruluk probleminden kurtulmayı garanti eden tüm kremleri ve losyonları denediğinizi anlıyoruz. Ancak bir şekilde, etkiler sadece bir iki saat sürüyor gibi görünüyor. Nihayetinde, beyazımsı tenli cilt ve çatlamış dudaklarla sunmak zorunda kalıyorsunuz. Hayal kırıklığınızı ve onu çözmek için buradayız.
Gliserin çözümdür.

Kaynak: Seaspasalonmv.comgliserin renksiz, şuruplu, suda çözünür, harika bir tatma ve içten olmayan bir maddedir. Cilt bakımı alanında birçok avantajı vardır, çünkü genellikle cilt hücrelerini nemlendirmeye ve rehabilitasyona yardımcı olur. İtirazın arkasındaki bileşenleri ve cilt bakım emtiaları kontrol ettiyseniz, gliserin neredeyse hepsinde bulunduğunu göreceksiniz. Bu dikkat çekici yönün her türlü cilde uyması ve çekici sonuçlar vermesi daha da iyi olan şey, bu nedenle gliserin yüz için risksiz olduğu için endişelenmeyin.
[Ayrıca oku: cilt için gliserin]
Kaynak: VKOOL.comis gliserin cilt için harika?
Evet! Tam burada, faydalarla başa çıkmak için gliserin –

Nemlendirir, temizler ve tonlar cilt
Cilt hücrelerini gençleştirir
Cilt aydınlatma etkisi
Yaşlanma karşıtı etki

[Ayrıca oku: dudaklar için gliserin]
Cilt yumuşaklığını arttırır
Siyah noktaları ve ciltten pigmentasyonu temizler
Hassas ciltlerin yanı sıra bebeklerde de kullanım için uygun

Kaynak: FitLife.tvuses Yüz için Gliserin
Aşağıda, arzu ettiğiniz bu parlak çekiciliği elde etmek için yaşam tarzınıza entegre edilecek bazı temel cilt bakım rejimleri verilmiştir –

1. Nemlendirici
Gül suyu
Gliserin

Paketle tipik anlaşmanıza birkaç damla su (veya artan su) ve gliserin ekleyin.
[SC: Mediad]

Bu, paketle anlaşmanın tamamen kurumasını ve bu nedenle cildinizin normalden daha kuru olmasını durdurmasını durduracaktır. Krem ile olan anlaşmanıza gliserin bile ekleyebilir ve günlük kullanabilirsiniz.
Kaynak: Cleanseandtrend.com2. Toner
1/4 su bardağı gliserin
1.5 su bardağı artan su
Limon suyu

1/2 su bardağı artan su ile dörtte bir bardak gliserin ekleyin. Püskürtme şişesine koyun ve toner olarak kullanın. Yağlı bir cilt tipiniz varsa, karışıma eşit miktarda limon suyu ekleyin ve belirtildiği gibi uygulayın.

Kaynak: shemazing.net6. Yaşlanma karşıtı etki
Bir yumurta beyazının yanı sıra çay kaşığı bal karıştırın. Yüze uygulayın. 20 dakika sonra çamaşır yıkayın.
Kaynak: Skinphilosophie.com7. sivilceyi ortadan kaldır
Bir çorba kaşığı gliserin, yarım yemek kaşığı boraks tozu, yarım yemek kaşığı kafur, bir kapta damıtılmış su birleştirin. yüzüne koy. Çok ilk ılık su ile çamaşır yıkayın ve sonra bir kez daha soğuk su ile durulayın.
Kaynak: caci.co.nz8. Siyah noktaları ortadan kaldır
Bir çorba kaşığı Fuller’ın Dünya’yı (Multani Mitti), dört yemek kaşığı badem tozunun yanı sıra bir macun için gliserin karıştırın. Kara başlara ve serin su ile kuru çamaşır yıkadığında uygulayın.
Kaynak: Eblogfa.comgliserin Ürünleri Yüz için
Yukarıda belirtilen rejimleri denemek için zamanınız yok mu? (Her ne kadar, anlaşmayı bakım prosedürleri ile kullanmanın yanı sıra birkaç dakika korumayı şiddetle tavsiye ediyoruz). Bu nedenle, anlaşmanızın esnek ve canlı olmasına yardımcı olmak için çamaşırhaneler ve losyonlarla en iyi anlaşmalardan birkaçını sağladık.
Kaynak: Antibacteryalssoaps.comFace Wash
Armutlar Wash ile saf nazik anlaşma
Göletler Günlük Çamaşırhane Aktif Temizleme Sistemi ile anlaşma
Patanjali Soundarya Wash ile anlaşma
Yıkama ile Khadi Bitkisel Anlaşması
The Nature’ın CO Müthiş Salatalık Fırsat Yıkama

Losyon
Paraşüt gelişmiş derin beslemeli
Himalaya besleyici losyon
Himalaya yoğun nemlendirici losyon
Pembe artan ekstrakt ile vaadi nemlendirici losyon
VLCC Kakao Yağı Nemlendirici Losyon

Zirveyi gliserin yararlanmasıyla tartışmayın! sonraki prosedürlerle kalın –
Her zaman su veya artan su ile kullanın. Seyreltilmiş gliserin en iyisidir.
Uzun süreli süreler için ciltten ayrılmaktan kaçının ve aynı şekilde gliserin aşırı etkisizden rutininize geçin. Cildinizin aşırı hidrasyonuna neden olabilir.
Yağlı veya yağlı bir losyonla kullanılmamaya dikkat edin. Doğası gereği gliserin yapışkandır ve yapışkan bir losyonla kullanılırsa, tozun onu takip etmesini sağlayabilir.

Bunlar, faydaların yanı sıra tekniklerle de ilgilenen çok sayıda gliserindi. Size en çok hitap eden olanı seçin! Bakım rejimleri ile yapılan anlaşma her gün veya diğer günlerde (meşgul bir arı iseniz!) Yapılabilir. Sadece bu olağanüstü anlaşmayı yaşam tarzınızdaki özenle birleştirin ve olumlu etkilerini elde edin!
Önerilen makaleler:
Patanjali aloe vera jel patanjali Çamaşırhane ile anlaşma patanjali saç yağları patanjali amla meyve suyu patanjali cilt, cilt ve çok daha iyi en iyi ayurvedik şampuan için en iyi ürün tam olarak nasıl kullanılır aloe vera jel için nasıl kullanılırR Care Indian ürünleri üst ayurveda cilt bakım ürünleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.