March 4, 2024

Haftalık Haber Güncellemesi

Kesim, bu haftanın Met Gala’sına en iyi, çok sayıda görünüm içeriyordu. (Ve Marilyn Monroe elbise tartışmasını duydunuz mu?)
Stratejist, güçlü retinoidlerin kullanılmasına nasıl çalışacağını açıkladı.
BBC Worklife, işe başlamanın maliyetlerinin nasıl arttığına baktı.
CNBC, JPMorgan Chase, Microsoft, SAP, Hilton ve EY gibi şirketlerin özellikle nörodiverse çalışanları röportaj, işe alma ve işe almak için programlar başlattığını bildirdi.
Bayan Magazine, Plan C’nin NYC metrolarında bir reklam kampanyası başlattığını paylaştı – İngilizce ve İspanyolca 250 poster kürtaj haplarının nasıl bulunacağını ve bunları kullanma konusunda ücretsiz yasal önerilere erişileceğini açıklıyor.
Wired, kişisel bilgilerinizi Google’ın arama sonuçlarından nasıl kaldıracağınızı açıkladı.
İyi temizlikte, Seçim tarafından bekar bir anne haline gelen bir kadın, aynı kararı veren ve karşılaştıkları zorlukları vurgulayan diğerleriyle konuştu.
New York Times, Pulitzer Ödülü sahibi eski Yüksek Mahkeme Muhabiri Linda Greenhouse tarafından kürtajın altında yatan yasal görüşlere bildiğimiz gibi bakan bir op-ed yayınladı.
New York Times ayrıca Rax King’in yeni kitabı Tacky: Sunmamız gereken en kötü kültüre aşk mektuplarını inceledi, bu da “geç aughts, ergenliğe patlamak için en canlı, somut ve kendinden geçmiş an gibi görünüyor Akıl dışı zaman.”
Haftanın kahkahası Belladonna’dan geliyor, “Ben, Samuel Alito, gizliliğime idealim bu ihlalden tiksiniyorum.”

Son zamanlarda Corporettemoms’da…
Kitap Fuarı Oyunu: Yapacak Çok Fazla Ne Olduğunuz (ve Yaşamak için Çok Daha Fazla Yaşam) için “Gebe Kalma, Planlama ve Yürütme” kavramına baktık.
En iyi yudum bardaklar ve iş için en iyi doğum elbiseleri de dahil olmak üzere geçmiş corporettom görevlerine baktık.
Bazı doğum temelleri ve yıkanabilir iş kıyafetleri de dahil olmak üzere çalışan anneler için bazı kıyafetler kullandık.

Bir şey mi kaçırdık? Onları buraya ekleyin veya News@corpetette.com adresine gönderin. Teşekkürler! AYRICA: Bir anne misin yoksa anne mi? Corporettemoms’daki bu haftanın haber güncellemesini kaçırmayın.
Sosyal mi hissediyorsunuz? Bizi Facebook veya Instagram’da veya Bloglovin, Pinterest veya Twitter üzerinden kontrol edebilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published.