June 24, 2024

Taze yüzlü shraddha kapoor dergisi kapak görünümlü

Onu ek kötü adam, Aashiqui 2, herhangi bir Body Can Dans 2 ve Haider filmlerinde ana kadın başrol olarak gördünüz. Filmlere girişi sadece genleriyle ilişkilendirilemez. Birkaç film eski, Shraddha Kapoor dergisi kapağı oyunculuk becerilerinin, çekiciliğinin ve duruşunun çok fazla konuşması.
[Ayrıca oku: Alia Bhatt dergisi kapağı]

İkinci bir kayıp olmadan, Shraddha Kapoor’un özelliklerinin bulunduğu Dergi Kapakları sayfasına göz atalım. Belki de sizi Galiyan Galiyan’ı söyleyen gişe rekorları kıran şarkıyı söylemenizi sağlayabilirler… Teri Galiyan filminde ek kötü adam.
Bu arada, babası Shakti Kapoor’un (Hintçe filmlerde daha fazla kötü adam oynayan) dergi kapaklarını o kadar çok sevdiğini biliyor muydunuz? Vay canına… ne kadar iyi bir baba.
Harper’ın Exposition India Ekim 2015
Dergi kapsar sayfası ‘Parlama zamanı’ diyor. Bunu tartışmak yok. Shraddha Kapoor, Bollywood söz konusu olduğunda en iyi ve en sıcak bulur.

Kaynak: gfxtray.comhi Blitz! Ağustos 2015
Blockbuster Prenses Shraddha Kapoor’u Hi Blitz’deki kapak kızı olarak yakalayın! Dergi sayfayı kapsar ve haklı olarak. Hazoorilal mücevherler tarafından tasarlanan Manav Gangwani couture ve mücevher giymiş, kesinlikle Shraddha Kapoor yüksekliği hakkında çok şey konuşuyor.
Kaynak: BollywoodLife.comHello! Temmuz 2015
Rüya hayatını yaşıyor mu yoksa birinci sınıf çentikli arı Bollywood kahramanı olma yolunda mı? Bu dergi kapaklar sayfasındaki Shraddha Kapoor ağırlığına bakıldığında, kesinlikle ince görüneceğine ve trimle ilgili dersler verebilir.

Kaynak: Bollyupdates.comnoblesse Haziran-Temmuz 2015
Bu dergi kapsama sayfası sevgili Shraddha Kapoor’umuzu Global Frontiers’a götürüyor. İtalyan moda etiketi FENDI giymiş, korkusuz bir sanatçı için gerekli tüm cesarete sahip.
[Ayrıca oku: Aishwarya Rai dergisi kapağı görünüyor]

Kaynak: Bollypad.comCosmopolitan Nisan 2015
Shraddha, bu dergi kapakları sayfasındaki çekirdeğe bir güzellik gibi görünmüyor mu? Kozmopolit için yapılan bu fotoğraf çekiminde Shraddha Kapoor, gerçek aşkı bulabiliyorsa, bir ömür boyu rolünü bırakmaya istekli olacağını söyledi.
Kaynak: indicine.com Ocak 2015
Süper sıcak ve seksi görünmek, 2015 yılında Verve Dergi Kapakları sayfasındaki Shraddha Kapoor’dur. En iyi yanı, bu fotoğraf çekiminin 20 yılı tamamlamasını kutlamak için dergi tarafından yapılmasıdır. Sadece giydiği siyah kostüm değil, Shraddha Kapoor yüksekliği bu kapakta eşit derecede övgüye değerdi.

Kaynak: Talkingmoviez.comFemina Ekim 2014
Dergi, Femina Ekim 2014’ün kapsar sayfası Shraddha Kapoor’un bir rulo olduğunu söylüyor. Hintçe film endüstrisinde başladığından beri her zaman.
[SC: Mediad]
Kaynak: Sabfilmyhai.comcineblitz Ekim 2014
Bu Phataka sorunu Deepika Padukone, Priyanka Chopra ve Sonam Kapoor hakkında konuşurken, Cineblitz’in kapağında Shraddha Kapoor’a sahiptir. Bu dergi kapakları sayfasında öldürmek için giyinmiş değil mi?
Kaynak: Bollyupdates.comhi! Blitz Ağustos 2014
Haberlerde kalmak film endüstrisinin bir parçası ve parselidir. Görünüşe göre Shraddha Kapoor’umuz fırsatı kaçırmak istemiyordu. Dönemlerinde adamlarla alay ederek tartışmalı bir açıklama yaptı. Daha fazla açıklanmamak. Sadece sorunu al ve kendiniz bul.
[Ayrıca oku: Sonakshi Sinha dergisi kapağı görünüyor]
Kaynak: Sabfilmyhai.comgq Temmuz 2014
Bordelle İlkbahar Yaz 2014 Bodysuit ve American Giyim Şortları’ndan başka bir şeyde poz vermeyen Shraddha her zamankinden daha harika, sıcak ve daha seksi görünmüyor mu?
Kaynak: WassupBollywood.comVogue India Nisan 2014
Şu anda dikkatinizi hak ediyor. Bu dergi göz önüne alındığında Shraddha Kapoor’un yer aldığı sayfa biraz ‘Baywatch’ günlerini hatırlatıyor, değil mi?
Kaynak: Talkingmoviez.comfhm Mayıs 2013
FHM’nin bu dergi kapakları sayfasında çekingen olduğunu mu düşünüyorsun? Sıcak buharda sıcak görünüyor. Umarım katılırsınız.
Kaynak: indicine.com SHRADDHA Kapoor, Baaghi filmi için çekim yapmakla meşgul. Rock’ta Farhan Akhtar ile şarkı söyleyecek !! 2 devam filmi.
[Ayrıca oku: Feisty Deepika Padukone dergisi kapağı]
Umarım yaklaşan filmleri gişede geçmiş filmleri kadar kolaylıkla bir damga bırakır.
Shraddha Kapoor dergisi kapağı hakkında ne düşündüğünüzü söyleyen bir çizgide bırakın. Ve lütfen Shraddha Kapoor Age hakkında tahmin etmeyi bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.