Hayvan Baskı Modasını Kod Çözme – Bu kış partilerde vahşi ve küstah olacak

Kafaların bu sefer kış partilerinde dönmesini sağlayalım, sadece pahalı topluluklar veya bling deyimi parçalarıyla değil, hayvan baskı modası ile . Ama bekleyin, herhangi bir tür hayvan zulmüne karşıyız ve bu nedenle sadece sahte her şeyin kullanımını tavsiye eder ve teşvik eder. İşte giyebileceğiniz birkaç moda stil ve kafaların da dönmesini sağlıyor.
[Ayrıca oku: Hayvan Baskı Göz Makyajı]

Çeşitli etkinliklerde göz küresi kapmak olacak şık hayvan baskısı moda kıyafetleri
Evet, hayvan baskı kıyafetleri bu sefer bir geri dönüş yapıyor ve hırıltılar ve hırıltılar. Sassy ve şık olmak isteyen ve erkeklerin stil ifadesi üzerinden saçmalarını isteyen Pyt için, işte aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç vahşi seçenek var.

Modaya uygun bir kokteyl gece elbisesi
Kış günleri dolu olduğunda çeşitli etkinlikler ve partiler bolca çağrılırsınız. Üzerinde vahşi bir şey yaşayabileceğiniz zaman neden normal giyin? Hayvan baskılı bir kokteyl elbisesi, ayaklar için pompalar, uzun sarkan küpeler ve retro bir saç çizgisini düşünün!

Bir ofis partisi için
Bu tatil sezonunda size vahşi bir dokunuşla meslektaşlarınızı ve patronlarınızı veya belki müşterilerinizi etkilemek için giyin. Hayvan baskılı midi eteği hakkında sevdiğimiz şey, kesme üstleri veya mahsul üstleri, yular boyunları ve hatta peplumlarla eşleştirilebilmesidir. Görünümü bağcıklı topuklarla tamamlayın!

[Ayrıca oku: Kış Partisi Kıyafetleri]

Sıcak ve kızarmış ekmek
Zarif trençkotlarınızı ve etnik kıyafetlerinizi veya hint-batı sayılarınızı gösterirken görünümün minimum olmasını istiyorsanız, baskıları ayaklar ve boyun için tutun. Bir çift leopar baskılı Bearpaw botu ve lüks bir hantal eşarp hile yapar!

Zebra baskıları
Siyah beyaz veya zebra baskıları gösteriş yapmak ve görünümü dengelemek için haute ifadelerdir, bir öğeyi düz renklerde tutar. Örneğin, zebra baskılı bir etek, siyah tam kollu bir üst ve pompalar veya topuklu siyah tozluklar!
[Ayrıca oku: Modern Afrika baskı elbiseleri]

Vahşi giden seksi sürenler
Artırıcılar kendi içinde şehvetli bir stil ifadesidir ve üzerinde vahşi baskılar olduğunda, sayı cızırtılmaya başlar. Luli Fama Mayo Koleksiyonu 2015’te gösterildiği gibi, stilinizin üzerine saçmalayın ve hayvan baskılı bir romper giyerek kollarına cızırtılı!

Vahşi İşyerinde
Bir müşteri toplantısına yönelmek ve anlaşmaya girmek istiyor, dediğimiz baskılarınızla vahşileşin. Sassy Zebra, ofis takımınızın altında ve dizlere veya pompalara botlarla basılı üstleri stil ifadesini getirir!
[Ayrıca okundu: baskılar ve vücut tipi]

Dolce & Gabbana’nın Lüks Dokunuşu
Düğün resepsiyonunda küstah tarafını göstermek isteyen cesur gelin için, aynı zamanda bir Dolce & Gabbana numarası ile aynı anda vahşi ve lüks olabilir!

Moda ifadenizle kükreme
Vahşilik azaltılamaz ve kükremeniz gerektiğinde, bunu hayvan baskılarına dokunarak yapın. Beyaz bir mahsul üstü, ayaklar için akan bir leopar baskılı etek ve kırmızı slingback’lerle eşleştirilmiş- dediklerimiz için oldukça bir ifade! Fikir için Teşekkürler Elisabetta Franchi Bahar 2015!
[Ayrıca okuyun: Baskı Modası üzerine baskı]

Bir kız gecesi için mükemmel bir ifade
Bir kez daha göz küreleri almak için yeterli nedenlerimiz var ve bu sefer 2014’ün moda haftalarından ilham alarak. Cabi Fall’14 McQueen gömleğini deri pantolon ve zarif bir leopar baskı ceketi ile eşleştirin.

Hayvan baskı kıyafetlerinde şeftali ve pembeler
Oldukça atış dışı ama taklit etmek ve stil yapmak için süper zarif, bu festival sezonunda hayvan baskı kıyafetlerinde şeftali ve pembelerle oynayabiliriz. Görünümü gösterildiği gibi bir saç düğümü, aypaw botları veya topuklu ve lüks bir deyim boyunlu ile eşleştirin. Bu ilham verici numarayı Marcobologna Koleksiyonları Kış 2015-16 koleksiyonu Jαɢlαdy’de bulduk.

Bu eğrileri gösteriş
Artı boyutlu kadınlar ve pyts hayvan baskılarında da haute ve sıcak görünüyor ve bugün size göstermek istediğimiz hayvan baskı tarzı ipuçlarından biri omuz dışı maxi etek. Bu kalın Ajanta kalçalarını göster ve saçınızı gevşek bırakın!
[Ayrıca Oku: Hayvan Baskıları – Retro’dan Bugüne kadar]

Umarız size burada gösterdiğimiz vahşi dokunuşları ve hayvan baskısı kıyafetlerinin de göz kürelerini kapmak için nasıl giyilebileceğini sevdiniz!
Resim Kaynağı: Pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.