March 4, 2024

Her kadının yoga sınıfında

takip etmesi gereken 5 giyim kuralı Her kadının yoga sınıfında izlemesi gereken 5 giyim kuralı
31/10/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Yoga, beden, zihin ve ruh arasında uyumlu bir bağ oluşturmak için çalışır. O kadar önemli faydalarla, bu yüzyıllarlık rejimin bu kadar uzun süredir ilgi odağı olması mantıklı. Ancak oturumdan en iyi şekilde yararlanmak için, hareketlerin önemli olduğu gibi, kıyafetlerinizin magnum opus’u oluşturduğunu fark etmeniz gerekir. Doğru terzilik kombinasyonu, sonuçları daha hızlı elde etmenize yardımcı olacaktır (ancak koyduğunuz çaba ne kadar hızlı olduğunu belirleyecektir!). Hatırlamanız gereken birkaç şey var. Sizin için bir şeyler kolaylaştırmak için aşağıdaki gibi özetlenmiştir.
Doğru sütyen önemlidir
Böylece yoga düşük etkili bir rejim olarak geçirilebilir, ancak eski sütyeninizi giyip sınıftan geçebileceğiniz anlamına gelmez. Yapamazsın! Asanaları gerçekleştirdiğinizde önemli miktarda hareket var. Doğru sütyen giymediğiniz için pişman olacaksınız. Bir spor sütyen tam kapsam sunar ve varlıklarınıza geniş destek sağlar. Sadece ciltte kolay olmayan bir sütyen seçin, aynı zamanda ürettiğiniz bol miktarda ter’i yönetin. Yoga giyim tedarikçileri, farklı yoga seansları için en uygun olan bir dizi spor sütyen tasarladı.

Hava, konforun anahtarıdır
Nefes almalısın ve sıkı kıyafetler aynı şekilde bir meydan okuma oluşturabilir! Tamam, ama bu ima tam anlamıyla değil mecazi. Kıyafetler, üst ya da pantolon olsaydı, çok sıkı ise, hareket etmek ve nefes almakta zorluk çekeceksiniz. Ancak, bu da gevşek kıyafetler giymek için geçmez. Uyumaya dikkat edin ve rahatınızı belirleyeceğinden dolayı nefes almanıza izin verdiklerinden emin olun.
Uzunluk önemli
Yoga yalınayak yapıldığından, giydiğiniz pantolonun uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Çift çok uzunsa, ayaklarınızın altına kayarak sizi açarak utanç verici bir düşüşe yol açabilir. Bu basit neden, yoga aşınma üreticilerine tozluk ve yoga şortları tasarlamaları için ilham verdi. Alt aşınma sıralandıktan ve doğru çifti seçtikten sonra, üstünüze de büyük önem verin. Başlıklar ve virajlar yoga rejiminde oldukça yaygındır, bu nedenle kaymayan veya kırpmayan bir üst seçin. Tank üstleri aynı nedenden dolayı ustaca seçimdir.
En iyi oyunun üstesinden gel
Önceki noktada belirtildiği gibi, yoga oturumunuz için bir üst seçmeden önce bir veya iki düşünce koymalısınız. Bir tank üstü, kaymaz veya kırpma olmadığı için uygundur, ayrıca havasız hissetmez. Boyunca nefes almanıza ve rahat olmanıza izin verir. Nem alabilen ve ter oyununu asabilen bir kumaş tercih edin. Tank üstü için değilseniz, bir tişört seçin, ancak sadece uyum testini geçtikten sonra.

İnce bir şekilde katman
Diğer egzersiz biçimlerinden farklı olarak, yoga vücudu ısıtmak için biraz zaman alır. Süreci hızlandırmak istiyorsanız, (kolayca) çıkarılabilir katmanlar giyin. Optimal kombinasyon, bir spor sütyen üzerinde bir tank üstü üzerinde bir kapüşon olabilir. Katmanların her biri kolayca hareket ettirilebilir. Katmanlar bakmak ince (aynı zamanda post -class efekt için kaydedilen atletik görünümüne aktif olarak katkıda bulunur), aynı zamanda kasınızı gevşetecek ve daha sonra titremeleri önleyecek çekirdek sıcaklığı yükseltir.
Sonuç olarak, yoga kıyafetleri rahat olmalıdır. Onların işlevselliği önemli olan ve ne aramanız gerektiğidir. Yoga giyim üreticileri sadece yoga kıyafetlerini inşa ederken işlevsel yönleri akılda tutmakla kalmaz, aynı zamanda farklı tonlar ve dokular kullanarak bazı eğilimleri de dahil eder. İlginç baskılar ve desenler, tank üstlerine ve tozluklara şık bir bükülme sağlar ve onlara bir zorunluluk durumu haline getirir. Perakendeciler ayrıca, bugün onlara kaydolarak üreticilerin muazzam envanterinden aynı şekilde bir satın alma işlemi yapabilir.

Etiketler:
Özel Yoga Pantolon
toptan yoga kıyafetleri
Toptan yoga kıyafetleri
Toptan Yoga Giyim Distribütörleri
Toptan Yoga Giyim Tedarikçileri
ABD’de yapılan toptan yoga pantolonu
yoga giyim
Florida’da yoga kıyafetleri
yoga giyim üreticileri
yoga giyim tedarikçileri
Yoga Giyim Üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

{} [+]

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket
{} [+]

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.