July 14, 2024

En iyi havlu

En iyi havlu hangileri? Hangi unsurlar önemli olmalı? Geçen ay ev için en iyi çarşaflardan bahsettik – ve bugün en iyi havlulara bakıyoruz. Okuyucu K harikalar… Merhaba Kat, yine blogunuzu seviyorum. Siz ve okuyucuların en iyi havlu bulup bulmadığını merak ediyorum. Bu satın almayı en iyi yapmaya hazırım ve tekerleği yeniden icat etmemem için en iyi ürünleri inceleyip test edip etmediğini bilmek istiyorum. İşi tamamlarken yumuşak ve göz alıcı. Teşekkürler! Müthiş soru, K – Herkesin ne bulduğunu duymayı merak ediyorum. Horchow’dan öğlen Clicktock satışlarından biri aracılığıyla Horchow’dan bazı Missoni havluları satın aldım ve her zaman doymuş renklere sahip dinamik havluların avındayım, kabul edeceğim, hangi havluları satın aldığım ana belirleyicim oldu . (Bazı nedenlerden dolayı beyaz havlular, çamaşır suyu için geliştirilmedikçe benim için her zaman çok pratik görünüyordu.) Genel olarak havlularla en iyi şansım olmadı – bazı havlulara (kişiselleştirilmiş) bir Birkaç yıl önce fancier mağaza mağazası ve kabarıkken çok emici olmadıklarını bulmak için sersemletildi. Öyleyse bunu birlikte araştıralım (ne yazık ki, Missoni havluları kimsenin listesini yapmıyor!)… Tatlı evin (her zaman olduğu gibi) çok kapsamlı bir kısa makalesi var. Mayıs 2015’te güncellendi. Yumuşaklık, emicilik gibi öğelerde bir düzine havlu değerlendirdiler , Dayanıklılık ve Satın Alınabilirlik – 25 dolarlık çevre dostu kazanan havlularını denemem gerekecek.
İyi temizlik, 55 çizgiyi test ettikten sonra, Macy’nin daha önce sahip olduğumu ve beğendiğimi düşündüğüm otel koleksiyon havlularını seviyor (“omg bu hayatımda denediğim en iyi havlu!” Sevdi, ama biliyorsun , “Bu havlu beni rahatsız etmiyor ve işlev görüyor gibi görünüyor” sevildi). GH görünüşe göre sadece üç veya dört markayı değerlendirdi. İlginç bir şekilde, havlunuzu her 3-4 kullanımda yıkamanızı önerirler-onları yaşadığım bir haftalık döngüyü değiştirmek zorunda kalacağım! (Havluların bükülmesi beklenmiyor, değil mi?) (Şaka yapıyor.)
Gloss bazı havluları yuvarlar ve bu cümle yıllar boyunca havlu seyahatlerimle aradığım (ve eksik) deneyimi kapsar: “Restorasyon Donanımının 802 gram Türk Banyo Havlusu’nu ilk kez denediğimde, ben Bir arkadaşımın ailesine gitmek ve o kadar şımarık ve göz alıcı hissettim ki, daha sonra hayatta böyle havluların etrafında bir ev inşa etmek için zihinsel bir not yaptım. ” Vay. Bunun hakkında konuştuğum şey bu! (Restorasyon Donanımı aslında tüm havlularda en iyi satışa sahip, bu yüzden bir banyo sayfası bugün 19-23 $ ile ilgili.)
Apartman terapisi, “geri kalanımız için lüks havlu” bir toprağa sahiptir.
Şaşırtıcı bir şekilde, tüketici raporlarının konuyla ilgili hiçbir fikri yoktur. (En iyi kağıt havlu ile ilgili bir ton araştırmaları var, ki bu ilginçti – kağıt havlularımın kalitesine hiç odaklanmadım. Çünkü çocuklara sahip olduğumuz için eski havlular ve bezlerle dolu önemli bir “bez çantası” tutuyoruz her zaman büyük dökülmeler için kullanıyoruz.)

Ne yazık ki, hiç kimsenin bir yıldızlararası otostop yapmak üzereyseniz alması gereken en iyi havlu olan bir fikri yoktu. Son olarak, yıllardır kullandığım iki saç havlusuna bir bağırış: Aquis saç havlu. Bu havlulardan yarım düzine sahip olmalıyım-duştan çıktığınızda saçınızı sarmak için müthiş olmanın yanı sıra saçınızı kurumasına izin verirken evin etrafında atılmak (tişörtünüzü korumak için havluyu omuzlarınızın etrafına atın kuru).
Turbie Twist havlu. Saçlarım daha kıvrımlı hale geldikçe, “plopping” denemeleri için bunlara taşındım-kafamı duşta çeviriyorum, ürün/parmak-combe uyguluyorum, su kırıyorum ve sonra buklelerimi toplamak için elimden geleni yapıyorum havlunun “kapağı” kısmı kol uzunluğunda. Kapağı kafama koymak için iki el kullanıyorum, baş aşağı iken, sonra havlunun “kuyruk” kısmını alıyorum, büküyorum ve düğmeli. Yine de eski tişörtlerin kıvırcık saçlar için de dikkat çekici olması bekleniyor!

Bayanlar, en sevdiğiniz havlular hangileri? Güzel havlular, emici havlular veya hızlı kuruyan havlular mı arıyorsunuz? Hiç bir havlu satın alımından hayal kırıklığına uğradınız mı? ——————
N.B. Bu esaslı mesajlar, okurların birçok ilgisiz yorumu ortadan kaldırmadan göz atabilecekleri belirli bir konuda topluluk yorumu kaynağı olması amaçlanmıştır. Ve böylece, elbette okuyucularımızın tüm yorumlarına çok değer versek de, sizden yorumlarınızı konu hakkındaki yorumlarınızı tutmanızı isteyeceğiz; Yollar tamamen kendi takdirimize ve rahatlığımıza göre silinecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz! Amazon.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamız için bir ima sunmak için geliştirilen bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programına katılıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.