June 24, 2024

Haut Monde Bayan India dünyanın dört bir yanındaki 2017 2. Tur seçmeleri ile çağırıyor! Acele et bayanlar!

Hepiniz gibi Haut Monde ile Moda Soiree’yi anlıyor gibi, dünyanın dört bir yanındaki Mrs.india ile başladı ve aura kendinden geçmiş ve eğlenceyi çeviriyor. Her geçen gün, en iyi cazibe ve beyinler seçmelerde ortaya çıkıyor ve platformu kesinlikle rekabetçi hale getiriyor.
Sadece bir ay önce, kendinizi bu moda kutlamasının bir parçası haline getirmek için size 10 kaya gibi sağlam nedenler sağladık, aynı zamanda burada bir kez daha güncellemeler ve sizi ayaklarınızın üstüne getirecek etkinliğin haberleriyle bir kez daha varız yanı sıra seçmelerin ikinci turuna kaydolmanızı da etkileyin.

Günleri sevinç, kahkaha ve cazibe ile doldurmak, Haut Monde Bayan Hindistan’ın dünyanın dört bir yanındaki Seçmeler 1. turu ilginç bir sona erdi. Oyunu değiştiren stilleri ikna edici bir güvenle sağlayan, farklı geçmişlerden, yerlerden, akademik seviyelerden ve yeteneklerden gelen yarışmacılar, bu ilk seçmeleri çiviledi.
Sizi büyüleyecek farklı yerlerde seçmelerin görünüşü için aşağı kaydırın.
Delhi ile başlayarak, Haut Monde Bayan India dünya seçmeleri çevresinde yüksek bir stil, moda ve güven üretti. Hızlı tempolu şehrin güzel kadınları, yüksek seslerle, vogue ve oomph oodles’ten bahsetti. Seçmelerde 60’dan fazla uygun yarışmacı ortaya çıktığında, mekan Playboy Cafe sıcak bir güzellik alanına dönüştü. Her hareketi değerlendirirken, yarışmacıların yanı sıra konuşmanın yanı sıra, Hint moda koreografı Bayan Rashmi Virmani, yıldız beslenme uzmanı Dr. Varun Katyal ve sosyalit, Bayan Megha Mittal gibi jüri üyelerinin saygın panelleri vardı.

Moda şehrine gelen Mumbai, yargı panelinin yarışmacıların en iyisini seçmede gerçekten zor bir zaman geçirdi. Dans performanslarından cazibeye, esprili görüşmelerden güzel gülümsemelere kadar yarışmacılar havadaki büyüyü hayata geçirdi. Rashmi Virmani, Sylvie Rodgers, yıldız kuaför, Reedisha Rahul Rathi, Ketaki Jani, Simran Vig’den oluşan panel, zamanlarının en iyisini Mumbai’nin karizmatik kadınlarıyla etkileşime girdi.

İşte yıldız saç stilisti Sylvie Rodgers’ın evli Hintli kadınların güzellik, dans, şarkı, şiir, fiziksel uygunluk vb.

Sınıf şehrinin yanı sıra seçkinler Bangalore, Haut Monde Mrs. Hindistan’ın dünyanın dört bir yanındaki Haut Monde Hindistan’ın seçmeleri, bir rekabet alanı ve eğlence ile yuvarladı. Güzel, çalışkan kadınların yeteneklerini sergilemeleri için birçok platform düzenleyen temyiz yarışması, bu yüzyılın kadınların ruhunu canlandırdı.

Son olarak, Nawabs şehrine giren Haydarabad, Temyiz Yarışması Yargı Paneli, cesur, dinamik ve yetenekli Hintli kadınlara sözlerini, gülümsemelerle ve hamlelerle birlikte sergileyen yetenekli Hintli kadınlara tanık oldu. Makyaj, kostümleri parıldayan ve saç oyununun hareket ettirmesiyle, yarışmacılar moda şeridinden dalgalanmalar gönderdi.

Bunlar, seçmelerin birinci turunun teşvik edici güncellemeleriydi ve 15 Haziran’dan itibaren başlayan seçmelerin 2. turuna kaydolmak için yeterli ilham verdiğinden kesinlikle eminiz. Tüm büyük şehirlere dokunan Haut Monde Bayan Hindistan, dünyanın dört bir yanından çok daha çekici birkaç küstah kadın birlikte havuz kadar çok yönlüdür.
Profesyoneller tarafından tımardan cazibe bölümünü keşfetmeye; Fiziksel uygunluktan, seçkinler tarafından moda ve zevk kardeşlik tarafından izlenen akıl almaz hareketlere kadar; seçmelere uyum sağlar. Böylece bayanlar, kayıt yaptırmanın yanı sıra ilgi odağı içinde olmanın heyecanını, paparazzilerin ilgisini ve şan için acımasızca hedefin ve unvanın şöhretini deneyimliyorlar.
Şovda sizi çevrimiçi yakalayın! Harika şanslar!
Katılmak için buraya kaydolun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.