June 24, 2024

Günümüzde Kore moda kızlarından

esinlenerek şık düşme kıyafeti trendleri, size şu anda Koreli kızlar arasında popüler olan ve dünya çapında 2021 sonbaharında popüler olacak en iyi ve zarif düşme kıyafeti stillerinden bazılarını getirmek istiyoruz. Ancak, Kore trendlerinin oldukça hızlı adım atma eğiliminde olduğunu hatırlamak çok önemlidir, değil mi?

Whatwearandwhen.com
Sonbahar için ilk olması gereken eşya her zaman rahat ve şık kıyafetlerdir. Örneğin; Örgü rahattır ve sadece giyerek sıcak hissedebilirsiniz veya çok şık olacak sonbahar tonu kıyafetli klasik bir trençkanın en iyi katmanını oluşturabilirsiniz.

wattpad.com
Bu parçalar temel olabilir ve bir araya getirildiğinde kusursuz görünebilir, ancak Koreli kızların onları stilize etmenin bir yolu vardır, bu da sıradan bir stil oluştururlar. Önemli olan, Koreli kızların temel katmanlar yapma, karıştırma ve dolabında olan her şeyi eşleştirme konusunda uzman olmasıdır. Yani, bu parçalara sahip olduğunuzda, temel bilgiler ve ifade özel ve zarif moda kıyafetleri yaratmaya benziyor.

stylenanda_korea
Fark etmediyseniz, bu görünümlerin çoğu hayati bir öğe ile gelir: spor ayakkabı veya bot. İster zarif bir elbise ister giyilebilir pantolon olsun, bu tür bir ayakkabı herhangi bir görünümde en iyi Kore tarzını yaratır!

Kore moda kızları
Son birkaç yılda K tarzı (Kore tarzı) tanımlayan genel eğilimi tanımlamak zor, ancak bir şey öne çıkıyor. Her yıl daha az muhafazakar hale gelir. Son dört veya beş yılda bile, daha kısa üstleri ve çok daha açık bir gardırop görmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca bakınız

Sonbahar Moda, Mağaza ve Stil
Zarif sonbahar resmi elbiseler şimdi ideal alışveriş yapmak

Kore moda kızlarından esinlenen çok daha zarif düşme kıyafeti trendleri için aşağıya doğru kaydırın;

Kenh14.vn
hotping_japan
en.chuu.co.kr
emplysoda.com
Kore moda kızlarından esinlenen şık düşüş kıyafeti trendleri
Şık Güz kıyafeti trendleri
afamily.vn
98.c_project

Leave a Reply

Your email address will not be published.