June 24, 2024

Bireyler tarafından gözlemlenen ilk 7 proaktiv yan etkileri

Her madalyonun bir flip tarafı ve tüketici ürünleri de vardır. Belirli bir ürünle bağlantılı yüz profesyonel olsa da, kesinlikle ürünle birlikte özdeşleşen başka eksileri veya sonuçları vardır. Bir ürünü pazarlamak için yöntemler ne olursa olsun, belirli bir ürün, özellikle bir çekicilik ürünü asla kesinlikle kusursuz değildir, tam olarak en iyi ne kadar yakın görünse de, ilk etapta görünür. Bu nedenle, ağızdan körü körüne gitmeden kullanmak üzere olduğunuz ürün hakkında hızlı bir araştırma çalışması yapmanız her zaman tavsiye edilir.
ProActiv şu anda pazarı fırtına ile alan bir cilt bakımı ürünüdür ve bu ürünlerden birini cilt bakım ürünlerine eklenen bu ürünlerden birini elde etme konseptiyle kaşıntılı avuç içlerine sahip olmaya başlayabilirsiniz. Sizi durdurmak istemiyoruz, ancak sizi uyarmak istiyoruz. Dalma almadan önce proaktif taraf etkileri değerlendirmelerine büyük bakmanızı öneririz.

Proaktif cilt bakımının yan etkileri
ProActiv bir dizi olumlu sonuç yaratabilirken, aynı şekilde yüz cildinizin genel sağlığı ve sağlığı üzerinde çok sayıda olumsuz yan etkisi vardır. Burada, ProActiv’i kullanmanın en iyi 7 yan etkisini getiriyoruz:
1. Cildin kuruluk
ProActiv’in kullanımı bazı kullanıcılar için cildin kurutulmasına neden olabilir. Bu küçük bir sorun gibi görünebilir, ancak bunu görmezden gelmek, gelecekte yüz cildinin dökülmesine neden olabilir.
2. Kaşıntı
Hassas cilde sahip olanlar için, ürünü kullandıktan sonra kaşıntılı bir his olan kişilerin değerlendirmeleri olduğu için proaktif sizin için ürün olmayabilir. Size bir kaşıntı sağlayan her türlü cilt bakım ürünü kesinlikle büyük bir hayırdır – cildiniz söz konusu olduğunda hayır.

3. soyma
Proaktif kontroller Sebum’un salınımını kontrol ettikçe, akne salgını en aza indirmek için cilde kuru bir yapı sağladığından, aşırı kullanım, epidermal tabakanın soyulmasına ve soyulmasına neden olabilir. Peeling, cildin alt tabakasını bakteriyel enfeksiyonlara maruz bıraktığı ve bunun da cildinizi uzun süreli etkileri olduğu düşünüldüğünde cildinize ait olduğunda ciddi bir problemdir.

4. batma ve yanma hissi
Ne zaman yeni bir ürün kullandığınızda, ürününüzün cildiniz için uygun olmadığını gösteren endikasyonlar için gözlerinizi açık tutun. Batma ve yanma, denediğiniz ürünü kullanmayı durdurmak için neredeyse anlık sinyallerdir. Bu tür bir etki yaşıyorsanız, ürünü kullanmayı bırakmanın yanı sıra bir buz paketi veya soğuk kompresler uygulayın.

5. Alerjik reaksiyon
Bu yan etkinin ortaya çıkması uzun bir zamana ihtiyacı vardır, ancak diğer yan etkilerden biraz daha şiddetlidir. Ayrıca, ayrıca hasarı önlemek için alerjik bir kırılma gözlemlemenin ön aşamalarında bir doktordan tavsiye alın.
6. Kızarıklık ve şişme
Herhangi bir kızarıklık göstergesi ve şişme, ürünü derhal kullanmayı bırakmanız gerektiğini düşündürmektedir.

Bu semptomlardan bir veya daha fazlasının daha da kötüleşip daha kötü olup olmadığını görmek için beklemeniz tavsiye edilir. Birey başlangıçta ideal ürünü kullanmayı bırakmalı ve semptomların herhangi bir tür daha kötüleşmesini önlemek için bir doktordan tavsiye almalıdır. Aynı şekilde, ürünü gözlemlenebilir yedi yan etkinin yanı sıra kullanırken keskin bir göz tutmak için harika bir yöntemdir, proaktiv benzer şekilde havlu, çarşaf ve kıyafetlerde renk değişikliğine neden olduğu anlaşılmaktadır. Herhangi bir anormal renk değişikliğini gözlemlerseniz ürünü anında kullanmayı bırakın. Ek olarak, proaktiv ürünlerinin, doğrudan tüketildiğinde zararlı olabilecek bileşenlere sahip olduklarını göz önünde bulundurarak çocukların erişemeyeceğinden uzak tutulması gerekir. Ancak daha önce proaktif bileşenlerin yan etkilerinin gözlemlendiği göz önüne alındığında, uyanık bir göze sahip olmak asla zayıf olmayabilir.
8. Proaktif yan etkilerin kök nedeni
Proaktiv seçeneğinde keşfedilen birincil bileşenlerden biri, bir dizi akne tedavi ürününde tipik bir bileşen olan benzoil peroksittir. Burada birçoğumuzun anlamadığı şey, benzoil peroksitin cildinizde rutin bazda kullanmak istediğiniz bir şey olmadığıdır.

Cildinizin gerçekten benzoil peroksitten oluşan ürüne bağımlı olabileceği gerçeği kendi içinde yıkıcıdır. Aknenizde bir mucize gibi görünen şey, birincil bileşenleri olarak benzoil peroksitten oluşan bu tür ürünleri reklam yapmak için sadece bir fantastik reklam yöntemidir. İlk olarak daha net bir cildin olduğu konusunda rahatlamış olabilirsiniz. Ancak ürünü kullanmayı bırakırsanız, korkunç sivilceniz intikamla geri dönecektir.
Görüntüler Kaynak: Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published.