Bu kış, süblimlenmiş ceketlerin

en iyi modası, süblimlenmiş ceketlerin dakikasını en iyi şekilde elde edin
08/09/2015, Alanic Global tarafından yayınlandı
İster tembel günler için hoodies, ister gelişmiş kış günleri için şık ceketler veya ‘kendinden emin hissetmek’ günleri için deri ceketler – belirtmeden giden bir şey, dolabınızdaki ceketler gereksiniminizdir. Zaten birkaç tane olabilir; Bununla birlikte, yeni süblimlenmiş tasarımlarda mevcut olduğunda her zaman birkaç tane daha alabilirsiniz.
Cebinizdeki tutam hissetmeyin
En son yüceltilmiş ceketleri almak bazen cep için çok yorucu olabilir; Tek çözüm, süblimlenmiş giysilerin en son internet üreticilerinden maliyet etkin oranlarda süblimlenmiş ceketleri seçmektir. Gerçekten kazanma seçeneği bir kazanç. Yüksek kaliteli süblimleştirilmiş ceketlerin yanı sıra çekici stillerin kapüşonluları da alıyorsunuz ve cebinizde bir delik yaktıktan sonra alıcının pişmanlığını deneyimlemek zorunda değilsiniz.

Süblimasyonun faydaları:
1. Stil neredeyse sınırsızdır; Basit stillerden ve renklerden fotoğraf resimlerine kadar çeşitler elde edersiniz. 2. Baskı, arkada sıcak terli plastik sayılara sahip olma gereksiniminden kurtulurken yapılabilir. 3. Logolar, isimler, sayılar ve sponsorlar, stilin tümü tam renkli olarak dahil edilebilir, ekran baskısı, nakış ve dükkânın ekstra maliyetlerinden kurtulabilir. 4. Bazı durumlarda, maliyetler ekstra tepecik maliyetleri ile gelenek tabancalı kıyafetlerden daha ucuz olabilir. 5. Süblimasyon Giysileri Toptan, birçok kullanıma sahiptir ve aynı zamanda pazarlama kıyafetleri, bayraklar ve tüm şekillerin afişleri için de kullanılabilir.
Kendi süblimlenmiş ceketlerinizi tasarlayın
Özel süblimlenmiş ceketler, pazardaki pazardaki giyim ve takımın giydiği şeydir. Fayda kullanımının yanı sıra, kişiselleştirilmiş ceketlerin yanı sıra konseptlerini üretmenin yanı sıra hoodies sipariş edilebilir. Yüceltilmiş ceketler spor veya ponpon kızlar için pratik olabilir. Logoyu veya alıntıları kullanarak aynı tür ceket veya hoodies yapmak veya sipariş etmek gerçekten zor olabilir. İnternette üreticiler ve süblimlenmiş ceket tedarikçileri bu soruna bir çözüm çıkardı. Belirli bir tasarım, logo, tırnak veya resmi göndererek ve olmasını istediğiniz gibi üretecekleri her türlü ceket veya hoodies sipariş edebilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz renk kombinasyonunu veya kendi renk rengini seçebilirsiniz.

Peki hala ne bekliyorsun? Ceketlere ek olarak en son süblimasyon hoodies toptanını alın, aynı zamanda yüksek kurumunuzda veya arkadaşlarınız arasında yenilikçi ve yenilikçi olun.

Etiketler:
Özel süblimlenmiş ceketler
süblimlenmiş ceketler toptan
süblimasyon giysileri toptan
süblimasyon hoodies toptan

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.