June 24, 2024

Sonbahar için yoga kıyafetleri ve nasıl giyilir

Sonbahar için yoga kıyafetleri ve nasıl giyilir
17/04/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Resmi olarak, sonbahar burada. Bu, ceketlerin ve dış giyimin açıklığa çıkma yolunun zamanının geldiğini ima eder. Hayır, kimse şikayet etmiyor, hepimiz seksi ceketler ve sevimli kazaklar giymeyi seviyoruz, ama egzersiz yapmayı planladığımızda ne olacak. Festivaller köşede ve bu ekstra kilo vermek için en uygun zamandır (bkz. Hepimiz bu seksi Noel elbiselerine kaymakta zorluk çekiyor).

Yoga, birçoğumuz sayımı kaybettik ki, o kadar çok yıl boyunca popüler olan en son egzersiz trendi. Ama mesele şu ki, yoga inanılmaz derecede popüler ve hepimiz onu seviyoruz. Sadece fiziksel olarak iyileştirilmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda müthiş bir stresördür ve zihin, beden ve ruh arasındaki ideal dengeyi bulmaya yardımcı olur. Sizi içsel benliğe bağlar.

Evet, yoga müthiş ve onu seviyoruz!

Giysilere gelince, oldukça tutarlıdırlar. Ama biraz güncellemek asla acıtmaz.

Fitness-moda endüstrisinin dinamik doğası, kıyafet seçimimizi çok etkiledi. Tozluklar sorun yok, ama şimdi bir bükülme ile en iyi toptan yoga giyim distribütörleri ile müsait. Hangi parçalardan bahsettiğimizi bilmek ister misiniz? Okumaya devam et.

Grafik tozluklar devrenin en son parçasıdır. Bunlar akıllıca geliştirilmiş renk bloğu desen parçalarından başka bir şey değildir. Desenler birbirleriyle uyum sağlanır, böylece hayatta oldukları gibi görünmeleri (tam anlamıyla değil). Modaya uygun ve sınıfın dışında bile harika görünüyorlar.

Düşük yoğunluklu spor sütyenleri yoga için popüler bir seçim olmuştur. Tam destek sunar ve varlığınızı kapsarlar. Kaliteli malzemelerin kullanılması, onlara ciltte kolay olan ve nefes alabilirliği teşvik eden yumuşak bir kaplama sağlar.

Tank üstleri, kadınlar için rahat giymek için rahat oldukları ve ayakta dururken başınızın üzerinde kaymadıkları için resmi yoga tepeleridir. Tank üstleri, genel sinsi yüzeylerine çok şey katan çok sayıda tasarım ve renkle geliyor.

Hoodies herkes için resmi kurtarıcıdır. Bizi şiddetli sonbahar rüzgarlarına karşı cömertçe koruyorlar. Vücudu yalıtımlı tutarlar ve vücut sıcaklığının çok fazla dalgalanmasını önlerler. Kapüşonlu parçayı ilgilendirdiğinde hala siyah, lacivert ve gri temel tonlarını özlüyoruz.

Bir çift spor sütyenle giyilen yoga tozlukları seanslar sırasında müthiş bir kombinasyon. Egzersiz yapmadığında, sıcak ve konforlu iken atletik kısmını korumak için iyi bir gri kapüşon ve bir çift eğitmene kaydırın.

Şimdi giyilecek parçaları ve bunları nasıl giyeceğinizi öğrendiğinize göre, bilgileri iyi kullanın. Toptan yoga giyim üreticileri, yukarıda belirtilen kıyafetleri farklı tonlar ve renkler ve desenlerde tarayan bir envantere sahiptir. İlgilenen satıcılar, çevrimiçi olarak kayıt yaparak toplu bir satın alma yapabilir. İlk kez alıcılar için özel sağlama ve indirimler de mevcuttur.

Etiketler:
Toptan Yoga Giyim Distribütörleri
Toptan Yoga Giyim Üreticileri
yoga kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.