July 14, 2024

Yaz mevsimi ile bir romper

giymek için en iyi yöntemler, bir romper takma veya tulum olarak daha aşina olabileceğiniz şey sadece mükemmel. Onları bu kadar ideal yapan nedir? Peki, gereksinimlerin yanı sıra giymek için de kolaydırlar (çünkü onları başka bir şeyle giymemeniz gerekmediği için!). Daha da iyisi, neredeyse ne olursa olsun kolayca eşleştirilebilmeleri ve parlak bir stil ifadesi üretebilmeleri! “Bir romper giyebilir miyim?” Diye merak ediyorsanız. Yanıt – evet, elbette!
Romper nedir?
Kısa benzeri diplere sahip tek parçalı bir giysiye romper denir. Genellikle gevşek olanlardır, bu da onu kavurucu yazlar için mükemmel bir kıyafet haline getirir.

Farklı türler
Uzunluk, tasarım, renkler, stil vb. Açısından seçebileceğiniz farklı türler vardır. Yatık boyun atıcılarını, denim sürprizlere spagetti kayışlarına kolsuz sürprizlere tercih edebilirsiniz.
Bu yazıda, bir romper nasıl giyileceği ve bir iki şey ekleyerek nasıl şekillendirebileceğiniz konusunda bazı harika fikirler listeledik. Öyleyse bir göz atın ve en sevdiğiniz romper stilini seçin.
Bir romper ile ne giymeli?
Her ne kadar, hiçbir şeyle eşleşmeleri gerekmez, ancak romper’ınızı diğer kıyafetlerle takımlayarak yeni bir cazibe doğurabilirsiniz. Peki bir romper ile ne giymeli? Tam burada bazı moda ipuçları

Bir romper nasıl giyilir
1. Blazer topluluğu
Modaya bak için bir blazer ile Romper’ı takın. Blazer hafif pastel bir renk tonu olmalıdır. Bu topluluk, tulumunuzun üzerinde çiçek veya geometrik bir desen varsa bile çalışacaktır. Uzman bir kış yeleği için bazı taytlar ve ayak bileği botları da giydi. Getup’u bazı çekici aksesuarlarla yüzeyin.
[Ayrıca okuyun: bir blazer altında ne giyilir?]

Kaynak: meagansmoda.com2. Kot topluluğu
Romper’ınızla bir kot yelek veya denim ceketi takın. Bir ifade kolye veya bazı basit aksesuarlarla aksesuarlayabilirsiniz, ayrıca bazı takozlara girebilirsiniz. Hazır ama gelişmiş bir kıyafet!
Kaynak: AliciaTenise.com3. Deri topluluğu
Deri ceketinizi güzel bir amalgam için hassas bir romper ile eşleştirin. Süper şık görünüyor ve tanımlayıcı güçlü bir görünüm sağlar. Bunun yerine açık renkli bir deri yelek varsa, sadece taze bir kıyafet için bir çiçek tulum üzerinde. Giyim sağlamak için bir ifade kolye ekleyin.

4. Kimono Topluluğu
Zarifçe baskılı bir kimono mu var? Atlama takımının üstüne takın. Bazı gladyatörlere veya strappy sandaletlere atlayın ve tonlarınızı giymeyi hatırlamıyor. Bir günlük seyahat için mükemmel bir hafif yazlık kıyafet.

6. Düğmeli gömlek topluluğu
Daha rahat bir tavır için, hafif akışlı düğme gömleğini seçin ve romper ile giyin. Sadece bir geri aura sağlamak için düğmeleri kullanılabilir bırakın. Gömlek bile desenli olabilir.
[Ayrıca oku: kadınlar için pijamalar]

7. kuşak topluluk
Vücut eğrilerinizi beline atlayarak gösterin. Vücudunuzu şekillendirmenin yanı sıra, romper’ın zaten olduğundan daha iyi görünmesini sağlamak için parlak bir yöntem. Bunun da ötesinde, listelenen herhangi bir kıyafet parçası giyebilirsiniz!
8. kapüşonlu topluluk
Son derece rahat bir topluluk için rahat bir kapüşon seçin ve romper’ın üzerinden çekin. Bir ifade kolye veya bazı çok az aksesuar koyun, bir çanta paketi alın ve bazı spor ayakkabılara kaydırın. Gitmek için harikasın!
9. Eşarp Topluluğu
Kasvetli günler için pürüzsüz bir bakış için romper’ınızı bir eşarpla takın. Çok azına aksesuarlaştırarak ve bazı ayak bileği veya savaş botlarına atlayarak kıyafet toplamı. Parlak bir sonbahar veya bahar getup.

10. şapka topluluğu
Daha fazla boho tür kıyafetleri için neden tüm yöntemi, uyluklarınız kadar platform ayakkabılarının yanı sıra geniş bir şapka ile birlikte getirmiyorsunuz? Ya da bunu sadece bir çift flip flop ve bir şapka ile plaj bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Ya da sadece bir fedora şapkası alın ve bazı takozlara girin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok şapka var!

11. Çiçek Taç Topluluğu
Beyaz bir romper ile bir çiçek tacı giymek, bazı büyük boho titreşimlerini sağlamak için mükemmel bir yöntemdir. Artırıcılar ve çiçekler, yaz aylarının tadını çıkarmak için en iyi yöntemdir.

12. Ordu önyükleme topluluğu
Giymek için öldüğünüz çekici bir siyah romper var mı? Eminim, biraz çekici topuklarla eşleştirdiğine inanırsınız, ancak bu topuklulara dinlenir ve bunun yerine bir rocker civciv görünümü için ordu botunuzla giyin.

13. Basılı Ayakkabı Topluluğu
Uzun pantolon sürpriz kullanırken ilgi yakalamak için en iyi yöntemlerden biri, muhteşem bir çift basılı ayakkabı giymektir.

14. Denim topluluğu
Denimler her zaman tercih edilen bir şekilde, bir kot romper yaz aylarında gardırobunuzda olması gerekir. Seçim için seçilecek tonlarca farklı denim sürpriz var ve kesinlikle seçenekler için şımarık olacak.

15. İfade Kolye Topluluğu
Tamamen siyah bir boğuşma tarzı için en iyi yöntemlerden birinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.