July 14, 2024

Toptan Giysiler tarafından Kadınlar İçin Up Town & Modaya Fiziksel Fitness Kıyafetleri Üreticiler

Up Town & Modaya Modaya uygun Fiziksel Fitness Giyim Giysileri tarafından Kadınlar İçin Üreticiler Üreticiler
25/03/2018, Alanic Global tarafından yayınlandı
Sıfır veya değil, kadınlar fiziksel uygunluk aşınması söz konusu olduğunda estetiği tercih ederler. İster mükemmel bir Washboard AB’ye sahipler ya da ona doğru yaklaşıyorlar, fiziksel uygunluk kıyafetlerini tamamen şık ve modaya uygun göstermelerini tercih ederler. Ayrıca, büyük bir kısmı koşu bandında, Twister veya AB crunch makinelerinde terlerini zorlarken, kadınlar rahat bir egzersiz seansı varsa yöntemde mevcut olmayan kadınların yanı sıra mevcut olmayan kıyafetler gerekir. ABD’deki önde gelen toptan giysiler tedarikçileri sayesinde, kadınlar için özel bir çeşit kalça ve müthiş egzersiz kıyafetleri bulmuş.

Bir fitness merkezi sahibiyseniz veya fiziksel fitness kıyafetleri satan bir perakendeciyseniz, bu koleksiyonu satın almak, müşterilerinize spor için yeni bir şey sağlamanın yanı sıra gelirlerinizi artıracaktır. Giyim koleksiyonu şunları içerir:

Fitness egzersizinin yanı sıra yoga kıyafetleri – bu, tam uzunlukta şekil pist pantolonları, şekil kaprisinde sıkı, spor sütyen, vücut sarma üstleri ve gömlekleri içerir. Premium yüksek kaliteli hammaddeden yapılmış bu giysiler, duruş modifikasyonları sırasında gerekli konforu sağlar ve aynı zamanda vücudun toplam şekle ve tonda görünmesini sağlar. Malzemeler “uzatılması kolay” malzeme getirdiğinden, farklı yoga duruşlarını sorunsuz bir şekilde yönlendirmeye yardımcı olurlar.
Dans kıyafetleri – rutin egzersiz biraz sıkıcı hale gelir. Bugün kadınlar aerobik veya dans antrenmanlarına gidin. Zumba ve kutup dansı, popülerlik kazanan tipik dans egzersizi geliştirir. Buradaki kıyafetler, tasarımda hafif, sıkı ve şık olmasını gerektiriyor. ABD’deki fiziksel fitness giysileri distribütörleri şort, kapris, kolsuz ceketler, çekici üstler ve kadınlar için bodysuits buldu. Sizinki fiziksel bir fitness dans kurumu ise, kadın adaylarınıza dans oturumlarını Boost Vigor ile yönlendirmeleri için ilham vermek için raflarınızı bu tür tasarımcı seçenekleriyle doldurabilirsiniz. Bu aynı şekilde stajyer personelinizi artıracaktır.
Koşu Dişli – Bu, şekil üstlerinde vücut, taytlar ve koşmak için vücut sarılan pantolonları içerir. Giysiler benzer şekilde, aşırı ter ve kokusunu önlemeye yardımcı olan anti-mikrobiyal ürünler de içerir. Koşu bandında koşarken bazen eğrilerine bakmayı ve kesimlere bakmayı seven kadınlar için bu mükemmel bir elbise.

En önde gelen fiziksel uygunluk toptan giysiler üreticileri bugün çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Fiziksel bir fitness giyim mağazası sahibi, yoga için ünlü bir merkez veya özel bir işletme sahibi iseniz, toplu bir sipariş konumlandırabilirsiniz. E -posta, taleplerinizi paylaşmak ve nihai maliyet tekliflerini almak için en iyi yöntemdir. Anlaşmanın onaylanması üzerine üreticiler de kazançlı teklifler sunuyor.

Etiketler:
Giyim Distribütörleri ABD
Fitness giysiler üreticileri
Toptan giysiler üreticileri
Toptan Giysiler Tedarikçiler ABD
Toptan Fiziksel Fitness Giysileri Tedarikçiler

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.