June 24, 2024

İşte Kim Kardashian Gözlerini 3 Kolay Adımda Nasıl Alacağınız

Onu Seviyor veya Ondan Nefret Ediyor, Hollywood’un Doting Sıcak Annesinin takip eden büyük bir hayranı olduğu gerçeğini inkar etmek yok. Saçtan kıyafetlere ve süper seksi makyaj stillerine, özellikle de göz makyajına, herkes divayı takip etmek ve ondan öğrenmek istiyor. Bugün size Kim Kardashian Eyes’i nasıl alacağınız hakkında daha fazla bilgi vereceğiz ve görünüşünü taklit etmemizi kolaylaştıran üç kolay adımda. Kim Kardashian Eyes’i nasıl alacağınızı gösterirken okumayı ve iyi bilgilendirilmiş olun!
[Ayrıca oku: Kim Kardashian Saç Modelleri Dönüşümü]

Kim Kardashian Smokey Göz Makyajının Nasıl Alınacağı Üzerine Üç Kolay Adım
Her zaman Kim’in görünümünü istiyorsanız ve ünlü Kim Kardashian Smokey Eye’yı taklit etmek istiyorsanız, size çalışmak için çok kolay üç adım getiriyoruz. Bir göz atın ve daha fazla bilgi edin!
1. Doğru temel temeli ve kapatıcıyı alın
Başlangıç olarak, doğru temeli ve kapatıcı satın almalısınız. Kapatıcıyla ilgili yazılarımıza bakın, bu da hangi kapatıcının hangi cilt sorununuz için en iyi şekilde çalışacağını söyler. Yeşil sorunlar için kırmızı kapatıcı, sarı ve turuncu koyu dairelerinizi vb. Gizlemek için; Kapatıcı özenle seçilmeli ve kullanılmalı ya da sahip olmak istediğiniz görünüm gelmemelidir. Temel (cilt tonunuza en yakın) yüz ve boyuna uygulandıktan sonra, nemli bir sünger alın ve cilde karıştırın. Şimdi hazırlamak için göz kapaklarının derisinde bir astar kullanın. Tanınmış bir şirketten astar, rengin kapaklardan bulaşmasına veya aşınmasına izin vermez. Bilindiği gibi, doğru kapatıcı gözleri hazırlamaya ve gözlerin altında bulunan baginess’i kamufle etmeye yardımcı olur.
Kaynak: ParadiseBeaute.com2. Siyah yerine, biraz renkle oyna
Çoğu durumda, Kim’in dumanlı gözlerini düşündüğümüzde, kapakların renklendirilmesi için griler, kahverengiler ve siyahları düşünüyoruz. Burada klişeleri yenebilir ve burada ışık ila nötr sıcak ton renkleriyle oynayabilirsiniz. Hangi renklerin sıcak ton küresinde birbirine iltifat ettiğini bilmek ve daha sonra ne giyeceğinize göre bir seçim yapın. Buradaki amaç, bir renk tonu yapmak için üç tondan oluşan pürüzsüz bir gradyana sahip olmaktır- Örneğin, iç köşeden gözlerin orta bölümüne açık mor, orta bölümden gözlerin dış kırışmasına kadar orta koyu mor ve Dış kırışıktan göz kapağının dış bölümüne karanlık. Bir aplikatör fırçası alın ve hafifçe karıştırın.

[Ayrıca oku: Kim Kardashian’ın 5 makyaj sırları döküldü!]
Kaynak: Thesmallthingsblog.com3. Kirpikleri hacimsel maskara ile hazırlayın
Kim’in uzun kirpikleri var, sahte olanlar giymiyor ya da belki de bilmiyoruz, çünkü medya çok şey söylüyor. Öyleyse yapabileceğiniz şey, bir pamuk topunu hazırlamak ve maskara spoolie’nizi içine yuvarlamak, pamukun liflerinin spoolie’ye yapışmasına izin vermektir. Şimdi spoolie’yi maskara tüpüne batırın ve kirpikleri hafifçe vurun. Üç ve bir dip için üç vuruş. Pamuk lifleri, uzunluk yanılsaması yaratan göz kirpiklerine yapışır. Gözlerin sıkı çizgisi için, iç gözyaşı çizgileri için karanlık kajal kalemine bakardık- sadece bir strok. Son olarak, KIMS imza astarı olarak bilinen hatasız kanatlı eyeliner oluşturmak için jel veya kek astarı kullanabilirsiniz!

Kaynak: Addisonmagazine.com [SC: Mediad]
Üç kolay Kim Kardashian Smokey Eye ipuçlarını nasıl sevdiğinizi bize bildirin ve bir adım daha eklemek isterseniz veya bize dumanlı gözler üzerindeki yollarınızı anlatmak isterseniz, bize gönderilen bir çizginin hile yapmasını öneririz.

Kaynak: Mirror.co.uk Bir sonraki adım, size diğer ünlülerin dumanlı göz öğreticileri hakkında daha fazla fikir göstermek istiyoruz! Bu alanda bir saat tutun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.