July 14, 2024

Toptan iş tarafından hazırlanan süblimasyonlu ceketlerde tanık olan trend baskılar

Toptan şirketler tarafından hazırlanmış süblimasyonlu ceketlerde tanık olan trend baskılar
23/06/2018, Alanic Global tarafından gönderildi
Ünlüler ve pist tasarımları, basılı ceketlerin bugün küresel moda sahnesine geri döndüğüne işaret ediyor. Vücudun etrafındaki baskılar, desenler ve temalarla olgunlaşmış olan bu ceketler, göz kamaştırıcı görseller, renkler, vintage titreşimler, coğrafi şekiller, ayrıntılı çiçek temaları ve daha pek çok şeyle ortaya çıkıyor. Ekran baskısı bu tasarımlara yol açacaktı, ancak süblimasyon baskı teknolojisinin küresel moda sahnesine yaptığı şey tamamen övgüye değer.

Bugün kadınlar artık ceket giymek söz konusu olduğunda kendilerini sıkıcı ve banal monokromlarla kısıtlamıyorlar. En son süblimasyon baskı süreci, tasarımları daha gerçekçi ve görsel olarak çekici olan dayanıklı ve yüksek kaliteli baskılı kıyafetler sunmak için tekstil endüstrisine yol açtı. Dikkat çeken baskılar kesinlikle bugünün en trend moda vurgularından biridir ve önde gelen süblimasyon ceket toptan iş t partisi veya gündelik yolculuklar tarafından hazırlanmış baskılı ceketleri giyip giymediğiniz, cazibenizi eşit olarak artıracaklar.

Sizi özel süblimlenmiş ceketlerin bugün tanık olduğu en trend baskılarla ele alacağız.
Grafik siyah beyaz
Yüceltme tamamen canlı ve güçlü renklerin kullanımı ile ilgili olsa da, grafik beyaz ve siyah baskılara süblimasyon işlemi tarafından mükemmel bir incelik verilir. Şeritler, kontroller, dalgalı çizgiler veya başka bir şey olsun, farklı şekillerde ve yapılarda mevcuttur. Ceketlerdeki bunlar yatıştırıcı ama akıllı bir görünüm verir ve jet siyahı veya kot alt aşınma ile eşleştirildiğinde en iyi görünür.

Retro Çiçekler
Özellikle kadınlar için üreticiler, kadınsı lütufla nefes alan ve bakmak için kesinlikle çarpıcı olan çiçek baskılı ceket trendini getirdiler. Krem, pembe, gök mavisi ve sarı taban renklerinde, bu mini veya büyük çiçek aksanları, yüceltilmiş ceketlere, renk tonları patlamalarında ince ayarlı bir incelik katar.
Bandana Baskıları
Bandan baskıları, siyah beyaz, mavi ve beyaz veya kırmızı ve beyaz renk kombinasyonları ile pürüzsüz ve dakika özetinde mevcuttur. İnce ve bastırılmış, bu baskılar karmaşık bir şekilde yapılır ve ceketlerde çok zarif ve rahat bir tamamlama için sayılır.
Dogmham kontrolleri
Çağlardan beri moda sahnesini yöneten şemsiye ekose desenlerinden asla kurtulamazsınız. Çoğunlukla ikili ton tonlarında, ceketlerdeki süblimasyon baskı işlemi yoluyla birden fazla renk deseninde de görülürler. Çok esnek ve kesik bir baskı trendi olarak ortaya çıkar.
Sanat Evi çılgınlığı
Punk ve serin görünümlü süblimlenmiş ceketler arasında Arthouse temsilleri veya temel olarak soyut sanat motifleri bulunur. Wrocinky of Renklerde, figürleri ve sahneleri, siluet gibi bir resimde tasvir ediyorlar, parti geceleri veya kulüp sahneleri için mükemmel olan ceketlere çok fazla lütuf ekliyor ve ceketlere hitap ediyorlar.
Boho kabilesi
Önde gelen süblimlenmiş ceket tedarikçisi tarafından oluşturulan aşiret baskılı sublimate ceketine katlanmak için en sevdiğiniz perakende mağazasına adım atabilirsiniz. Kabile baskıları çok çeşitli renk kombinasyonlarında mevcuttur ve lezzet çekiciliğini yansıtır.
Tropik motifler
Önde gelen üreticiler, akıllı görünümlü basılmış ceketler aracılığıyla kolay bir esrarengiz duruşta, canlı planlar ve çiçekler şeklinde tropik motiflerin eşsiz baskısını getirdiler.

Etiketler:
Özel süblimlenmiş ceketler
Yüceltilmiş ceket tedarikçisi
süblimasyon ceket toptan
süblimasyon ceketleri ABD
süblimasyon ceketleri toptan

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.