June 24, 2024

80’lerin giysi kalıpları

80’in Giysiler Desenleri Yatırım yapabileceğiniz
27/11/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Sonbahar-kış kaçakının giysiler koleksiyonu, 80’lerin deseninin geri döndüğünü kanıtlıyor. Geçen yıl 90’ların trendleri hakkında fışkıran kadınlar vardı. Ancak, 2020’de hepiniz için özel bir şey var. 80’lerin giysileri, sizi kesinlikle ayaklarınızdan süpürecek yenilenmiş bir versiyona geri döndü.
Gerçekte, önde gelen özel toptan giysiler üreticisinden biri, kesinlikle bir göz atabileceğiniz 80’lerin etkilenen giysilerden oluşan benzersiz bir koleksiyon buldu.
Kutu
Omuz pedleri olan kutu blazerleri 90’larda çok önemlidir. Yapılandırılmış bir kıyafete sahip olmak isterseniz, kesinlikle bu giysiler parçasını tercih etmelisiniz. Bunlar garip bir şekilde güzel ve omuzlarınızı kalçalarınızdan daha geniş hale getiriyor. Bu blazer, kadınsı bir görünümle veya sadece bir gömlek ve resmi aşınmaya oomph eklemek için bir çift pantolonla bir elbise ile şekillendirebilirsiniz.

Özel tulumlar
Yavaşça ve sessizce tulumlar 80’lerden 2020’nin Gen-Z on yılına kadar seyahat etti. Bunlara giyinmek süper basit ve zahmetsiz. Bir ceketin yanı sıra görünümü toplamı için harika moda mücevherleri de atabilirsiniz. Aksesuarlar için, özellikle denim tulum kullanıyorsanız, ten rengi kahverengi gibi nötr kalın.
Çayır elbiseleri
Prairie önlükleri 80’lerin bir rüyasıydı. Bunlar kadınsı, büstünüzü düzleştirir. Bel çevresindeki ezilmiş stil, midenizin küçük görünmesini istiyorsanız harikalar yaratıyor. Orta bir kıyafet arıyorsanız, Maxi uzunluğunda bir kır elbisesi tercih edin. Bununla birlikte, patenci uzunlukları yeterli katmanlarla şekillendirilirse iyi çalışır.

Pileli denim
Pileli, yüksek belli asitli çamaşır denim 80’lerde bir öfke idi. Bu desen hoş olmayabilir, ancak çağdaş versiyon sıkıcı bir şeydir. Bunları, 80’lerin tercih ettiği kravat n boya detaylarıyla donatılmış bir balıkçı yaka üstü veya tam kollu bir üst ile eşleştirebilirsiniz.
Şık giysileri mağazalarına dahil etmek isteyen perakendeciler, önde gelen erkeklerin toptan giysiler distribütörlerinden biriyle kesinlikle iletişime geçebilir. Tek yapmanız gereken büyük kıyafet koleksiyonuna bir göz atmak. İhtiyaç duyulan parçaları seçin ve bunun için toplu talepleri belirten yardım ekibine bir postayı azaltın.
Etiketler:
özel kıyafetler
Özel giysiler üreticisi
Özel toptan kıyafetler
Özel toptan giysiler üreticisi
Özel Toptan Giysiler ABD
Erkek toptan giysiler distribütörleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published.