Zayıf ve kırılgan tırnakları tedavi etmenin 10 yolu

Bir tırnak sanat dükkanını ziyaret etmek istediğinizde nasıl hissettiğini biliyorum, ancak kırılgan tırnaklarınız çok kolay bir şekilde kırıldıkları için bu temyiz eğilimlerini seçmenize izin vermiyor. Zayıf ve kırılgan tırnakları iyileştirmenin 10 yolunu bulmamın nedeni budur.
10 kadından en az 3’ünde kırılma, soyulma ve bölünmeye eğilimli çivi vardır. Bu günlerde kırılgan tırnaklar en sık görülen çekicilikler arasındadır.

Parlak çekicilik dergileri size bir servete mal olacak son teknoloji tırnak tedavilerini seçmenize neden olsa da, evde zayıf tırnakları iyileştirmenin 10 şaşırtıcı yolunu buldum. Kırık tırnakların falsiler veya hızlı düzeltmeleri hakkında konuşmuyorum, ancak uzun vadede etkili sonuçlar. İhtiyacınız olan tek şey malzemeler için mutfak dolaplarınıza gizlice girmektir.
Kırılgan ve zayıf tırnakları iyileştirmenin 10 yoluna bir göz atın! 1. Günlük zeytinyağı soakbenefits zeytinyağı sonsuzdur. Cilt ve saçtan sindirim sistemine ve hatta tırnaklara kadar vücudun çeşitli kısımları için gerçekten en çok yönlü bileşendir. Yüksek kolesterol seviyesini azaltmanın ve cildi ve saçları başarılı bir şekilde nemlendirmenin yanı sıra, onarımlara nüfuz eder ve sonuçta tırnakları güçlendirir.
[Ayrıca oku: Uzun kalıcı oje]

Nasıl başvurulur –
Tırnaklarınızı günde 10 dakika boyunca sızma zeytinyağına batırın ve sihrin tadını çıkarın!

Kaynak: Emedia.leeward.hawaii.edu2. Haftalık sıcak yağ ve limon tedavisi eski okul, ancak sıcak yağ ve limon tedavileri tartışılmaz derecede etkilidir. Sıcak çeşitlilik her zaman saç ve çiviler üzerinde harikalar yarattı, özellikle besleyici bir haftalık tırnak tedavisi sunmak için limon suyu ile karıştırıldığında!
Nasıl başvurulur –

Sıcak zeytinyağını birkaç damla limon suyu ile karıştırın – taze veya şişelenmiş, seçiminiz. Pamuk yünü karışıma daldırın, çiviye yerleştirin ve bir folyo parçası ile güvenli bir şekilde yerleştirin. 10 dakika bekletin ve çıkarın. Tırnaklarınızın parlak ve sağlıklı hale geldiğini fark edeceksiniz. Ayrıca limon suyu, oje aşırı kullanımının neden olduğu inatçı sarı renkleri çıkarır!
Kaynak: LifeTricks.com3. Deniz tuzu SOAKAS Hepimiz deniz tuzunun banyoda sık sık iyileşme ve gençleştirici özellikleri için kullanıldığını biliyoruz, bu nedenle tırnaklarımızı tımar etmek için bunu kullanabiliriz.
Nasıl başvurulur –
Tırnaklarınızı yaklaşık 5 dakika bir kase ılık süte daldırın. Hatta yumurta sarısını karıştırmayı deneyebilir ve eklenen proteinin tırnaklarınızı gerçekten sertleştirmesine izin verebilirsiniz.
Kaynak: Nail Files.tumblr.com5. Çay Ağacı Yağı Dropstea Ağacı Yağı, akneyi temizlemekten suiçceki pox tedavisine kadar her şey üzerinde tedavi edilen başka bir yararlı bileşendir. Etkili bir antiseptik ve inanılmaz bir nemlendiricidir.
[SC: Mediad]
Nasıl başvurulur
Önceki çatlaklardan gelen hasarı iyileştirmek ve kütiküllerinizi aynı anda koşullandırmak için haftada birkaç kez tırnaklarınıza birkaç damla uygulayın.
Kaynak: Blog.freepeople.com6. Vaselinehidrasyon, kırılgan tırnakların birincil nedenidir ve bu, tırnakların inanılmaz derecede hızlı bir şekilde kurutulmasının ana nedenlerinden biridir. Vazeline birçok kullanıma sahiptir. devamını oku.
Nasıl başvurulur
Sulu olmalarını sağlamak ve bölmelerini engellemek için geceleri tırnaklarınıza Vazelin uygulayın.
Kaynak: makeuptipsFormySister.blogspot.com7. Uygun diyet, her türlü besleyici topikal tedaviyi ne kadar uyguladığımız önemlidir, uygun bir diyet sağlıklı ve güzel tırnaklara ihtiyaç vardır. B vitamin biyotin bakımından zengin gıdalar, tırnakların güçlendirilmesinde harikalar yaratabilir. Karnabahar, fıstık ve mercimekte bulabilirsiniz. Doymuş yağlar da sağlıklı güçlü tırnaklar için gereklidir, bu nedenle avokado ve hindistancevizi yağı gibi şeyleri diyetinize dahil etmeye çalışın.
Kaynak: julep.com8. Keskin ve sinirli çivilerden daha yuvarlak çiviler. Tırnaklarınızın kenarlarını açmak kadar temel bir şey, soyma olasılıklarının çok daha az olacağını gösterir. Yine de bir yönde dosya, ileri geri hareket aslında çiviyi zayıflatır.
Kaynak: Nailartlove.net9. Massaged, tırnaklarınızı dairesel bir hareketle masaj yapmanın, alana kan akışını teşvik edeceğini biliyor musunuz?
Bundan çok daha uygun fiyatlı bir çözüm yok, bu yüzden şimdi ideal olun. Elinizi kullanmanız gereken herhangi bir nemlendirici kullanın, ancak shea yağı içeren bir tane varsa, o zaman daha da iyidir.
10. Dish glovesthis herhangi bir tedavi değildir, ancak dikkatli bir ev çekirdeği tırnakların hasar görmesini gerçekten durdurabilir.
Suyun çivilere en çok zarar verdiğini biliyor muydunuz?
Bu durumun arkasındaki bilim, sudayken tırnaklarımızın genişleme eğiliminde olduğunu ve kuruturken büzülme eğiliminde olduğunu belirtir. Böylece tırnaklar zayıf ve kırılgan hale gelir. Bu, duştan kaçınmanız gerektiğini göstermez.
Bulaşık makinesini kullanmazsanız, bulaşıkları yıkarken eldiven giyin. Suyun yanı sıra, deterjan hasarlar daha ileri.
Kaynak: Boredpandashop.comwell, zayıf ve kırılgan tırnakları tedavi etmenin bu 10 yolunu takip ederseniz, sadece bir servet harcamaktan değil, sağlıklı ve parlak tırnaklara sahip olmanızdan eminim. Bu yüzden dolabınıza baskın yapın ve temel şeyleri kazın ve iyileşme sürecini başlatın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.