July 14, 2024

Güneş gözlükleri için satın alırken gerçekler – Gözleriniz size teşekkürler

harika bir çift güneş gözlüğü satın almaya hazır mısınız? Harika! Gölgeler, gözlerinizi sadece doğanın sertliğinden ve çevrenin korunmasından korumakla kalmayacak, ancak aynı şekilde görünüşünüzü anında ortaya çıkaracak ve size zahmetsizce şık bir kişiliği sağlayacaktır. Size en uygun olanı seçin. Ancak stil bölümüne gelmeden önce düşünülmesi gereken birkaç önemli gerçek var. Sadece bunlarla gittikten sonra bize teşekkür edeceksiniz. Kontrol edildi.
1. UV koruması
Bu, güneş gözlüklerinizi alırken kesinlikle en önemli endişe kaynağıdır. Dünyamıza ulaşan UV radyasyonlarının çoğu UVB’dir. UVA yıl boyunca ve yazlarda UVB’nin yaygın olmasına rağmen, her ikisi de benzer şekilde zararlıdır. Bu nedenle gözlükçü / satıcıdan size toplam UV koruması sağlayan markalar sağlamasını isteyin. Daha uzun süre kısa süreli maruz kalma, kataraktların yanı sıra göz kanserlerinin olanaklarını artırabilir; uzun süreli maruziyet retinaya zarar verebilir ve maküler dejenerasyona neden olabilir. Bütün bunlar sadece gerçekten koruyan bir çift seçerek önlenebilir.
Kaynak: YourStyLemag.com2. Optik Kalite
Zemin veya dijital lensler preslenmiş lenslerden çok daha iyi görme netliği sunar. Kötü yüksek kaliteli lensler, kullanıcı sürekli odaklanmaya çalışırken bulanık görme, yorgunluk ve baş ağrısına neden olur. Bunu kendiniz keşfetmek için basit bir yöntem – gözlükleri sizden uzak tutun ve doğrudan bir çizgiye bakın. Çizgi doğrudan görünmüyorsa, büyük optik kalitede değildir; bunlara yönelik program istisnası, gözlükçünüz tarafından öngörülen olabilir. Ayrıca, polarize edilmiş lenslerin yanı sıra parlama önleme kaplamasına sahip olanlar, parlama azaltma için en iyisidir.

[Ayrıca oku: Yuvarlak yüz için güneş gözlükleri]
Kaynak: pkfashionstyle.com3. rahat uyum
Bazı lensler, anlaşmanızda dikkat çekici görünebilir, ancak burnunuzda ve kulakların üzerinde dinlenirken rahat hissetmeyebilir. Bu dürtü üzerinde tutun ve size aynı stili artı büyük bir konfor sunan diğer harika markaları arayın. Güneş gözlüklerinin boyutu, tüm görünüme zenginlik eklemek ve ilişkiyi hissetmek için boyut ve tip ile anlaşma ile karşılık gelmelidir.
Kaynak: Blogspot.in4. Dayanıklılık
En sevdiğiniz güneş gözlüklerinin kesinlikle daha uzun sürmesini istiyorsunuz. Bu çift için kaydırmadan önce çerçevede ve lens yüksek kalitesini detaylandırmak bizim zevkimiz olacaktır. NXT poliüretan ve polikarbonat malzeme lensleri, süper etkiye dayanıklı oldukları için en iyi seçeneklerdir. Onları herhangi bir zaman seçin, sadece bir pozitif olan, yani çizilmeye dayanıklı olmak, ancak darbe üzerinde kırılabilir. Çerçevelere baktığımızda, naylon ve plastik çerçeveler güçlü, çok yönlü ve hafiftir, ancak bir süre boyunca kırılganlığa maruz kalabilir. Metal çerçeveler güçlü, hafif olabilecek ancak sert olacaktır.

Kaynak: HIRKINKBOOT.CO.UK5. Marka
“Stil, konuşmak zorunda kalmadan kim olduğunuzu belirtmek için bir yöntemdir”; Hiçbirimiz Rachel Zoe ile daha fazla anlaşamayız. Soru olmadan stil sadece Üstatlardan gelir. İnternet’teki herkesi terk etmenin yanı sıra nakavt veya kütle oluşturulan güneş gözlüklerinden indirim oranlarının yanı sıra harika bir markaya “yatırım”. Ray-Ban, Oakley, Prada Eye Wear, Tom Ford, Bvlgari, Dizel, Fendi ve diğerleri gibi birçok mükemmel marka var. Sizi temsil eden kişiyi seçin.
[SC: Mediad]

6. Tip ile başa çıkın
Genellikle konuşulan, güneş gözlüklerinizi seçmek için en önde gelen ve özlü kural, tiple anlaşmanızdır. Bu gerçekten görüntünüzü yapabilir veya kırabilir. Ayna tutma zamanı! Kare Yüz: Önemli bir aln, güçlü çene çizgisi ve neredeyse eşit uzunluk ve genişlik kare bir yüz tanımlar. Mario Lopez gibi bir tane varsa, yumuşak yuvarlak çizgiler veya kenarsız çerçeveli çerçeveler arayın. Dairesel çerçeveler, anlaşmanızla, havacılarla da harika görünecektir. Herhangi bir tür türünüz varsa, bunlara katkıda bulunmadan önce iki kez inanmayın. Yuvarlak yüz: Ünlü rapçi, söz yazarı Kayne West’in her insanın isteyeceği iki şey var – süper sıcak bir yarısı Kim Kardashian ve harika bir stil hissi. Zekice yüzünden biraz daha büyük olan çerçeveleri seçer, bu da yanaklarının daha ince görünmesini sağlar. Biraz açısal ve dikdörtgen çerçeveler benzer şekilde, eşit uzunluk ve genişlik ile karakterize edilen yuvarlak bir anlaşmaya uzunluk katar, ancak daha yumuşak açılar ve daha dolgun yanaklar ile. Öyleyse devam edin ve bir sonraki gezinizde mükemmel bir çift tonunu göster.
Kaynak: Images99.comoval Yüz:
Yüksek elmacık kemikleri ve çene alnından biraz daha dar bir oval yüz tanımlar. Bu tür anlaşma için oranlar oldukça dengelidir. Oval anlaşma yapan insanlar, herhangi bir tür çerçeve seçmenin keyfini çıkarabilirler. Sadece çerçevelerinizin anlaşmanızın en geniş kısmından daha geniş olduğundan emin olunGözleriniz tam olarak gözlüklerin merkezindedir. Uzun yüz: Yuvarlak veya kare çerçeveler, ancak büyük olmasa da, uzun (dikdörtgen) yüzler için mükemmeldir. Havacıların yanı sıra yanakların yanı sıra çene kemiklerini geliştirmeye de yardımcı olur. Çerçevelerin doğru boyutu tiple anlaşmanız için çok önemli olduğundan, erkekler daha önce benzer olanları denemeden internette güneş gözlüklerinizi asla satın almayın. Snowboardcu Shaun White, Holbrook Shaun White Signature Serisi güneş gözlüğü ile anlaşılıyor.

Elmas Yüz:
Bu tür anlaşmalar, doğru olanı sıfırlamadan önce gerçekten çok fazla çerçeve denemek zorundadır. Ancak bu da zor değil. Geniş alın, yüksek elmacık kemikleri, dar çenenin yanı sıra çene hattı, çarpıcı özellikleri vurgulamak için mükemmel bir çerçeveye ihtiyaç duyar. Yuvarlak ve dikdörtgen çerçevelerin yanı sıra, çentiksiz gözlükler elmas şekilli yüzlerle iyi gider.
Güveninizi hızla yükseltmek ve gözlerinize de bakmak için doğru güneş gözlüklerini seçmeden önce gereksiniminiz için gerekli tüm bilgilerle donatılmış olduğunuzdan eminiz. Harika şanslar ve gözlerinizi yıldızların üzerinde tutun!

Leave a Reply

Your email address will not be published.