Yeni Yılınıza Başlamak İçin En İyi Yöntem

2022 memnun yeni yıl! Umarım herkes yeni yılı ailenizle, iyi arkadaşlarla ve sevilen arkadaşlarla kutlamak için harika bir zaman geçirmişti. Yeni bir yıl ile, sıfırlamak için otomatik bir zaman almayı da seviyorum. Yenilemeye hazırım. Yeni bir başlangıç ​​için hazır mısınız? Şimdi Yeni Yıl başladı, Yeni Yıl’ın bir önceki yıldan itibaren temiz bir sayfa sunduğu yılın zamanı geldi ve bu da insanların önümüzdeki on iki ay boyunca elde etmeyi umdukları hedefler yapmasını sağladı. Her yıl, büyük bir şeylerin farklı olacağını ummak doğaldır. Takvim Ocak ayına döndükçe, bu yıl 2022’nin farklı olacağı ve işlerin daha iyi olacağı umuduyla doluyuz. Bu umudu tutarak, canlandırmaya ve yeni yıl kararları vermeye hazırız. Babamın kaybıyla başlayan 2021’e baktığımda, başlamak basit bir yıl değildi; Bununla birlikte, genel olarak mesleğimin yanı sıra hayatım için de tatmin edici bir yıl oldu. 2022’ye ve benim için mükemmel şeylere bakıyorum. Benim için, yılıma başlamak için en iyi yöntem, kasıtlı olduğu kadar şimdiki zaman içindir. Kararlardan çok daha fazla hedef odaklıım. Bu yıl, öz bakım, fiziksel uygunluk ve zihinsel sağlık alanlarında sağlığım ve zindeliğim hakkında kasıtlı olmak istiyorum.
Yeni Yıl kararları veriyor musunuz? Her yıl aynı Yeni Yıl kararlarını veriyor musunuz? Bizim için büyük bir şekilde, Yeni Yıl kararımız yaşam tarzı değişiklikleri yapmayı içerir. Herkes spor salonuna çarpmaya, egzersiz yapmaya, daha sağlıklı yemeye hazırdır. Bu kararlar harika olsa da, hayat gerçekleştiği için saklamak her zaman basit değildir. Yani, kendinizi dövmeyin ya da daha doğrusu, Yeni Yıl kararları vermeye çok fazla odaklanmayın. Genel refahınıza, öz bakım ve zihinsel sağlığınıza odaklanın. Kasıtlı olun, akıllıca kararlar, dikkatli sağlık ve sağlıklı yaşam seçimleri yapın. Çok daha fazlası, burada yeni yılınıza başlamak için en iyi yöntem olduğu kadar basit ve en iyi yöntem.

Yeni Yıla Başlamak İçin Kişisel Bakım Ürünleri

< >

Yeni Yılınıza Başlamak İçin En İyi Yöntem
1) Fitnessinizi geliştirmek için çalışarak başlayın. Yavaşça başlayın ve yıl için bir hedeften ziyade bir yaşam tarzı haline getirmek için çalışın. İyi, sağlıklı ve daha az vurgu yapmak için egzersiz. Yürüme, yürüyüş, dans ve/veya size sevinç getiren diğer aktiviteler gibi egzersizler. Sağlıklı gıda seçimlerine odaklanarak yeme rutinlerinizi yeniden yapılandırmak, bu, kişisel bakım rutininizde gerekli bir gerekli olacak. Bu yıl boyunca daha sağlıklı ve daha güçlü olmaya odaklanın. Kendinize yeni bir egzersiz kıyafetinin yanı sıra daha sağlıklı bir şekilde çalışın!
2) İyileştirme için mantıklı hedefler belirleyin. Yarın, ertesi gün veya önümüzdeki ay olmak istediğiniz veya gerekliliğin olmasını istemediğiniz yerde olmamak sorun değil. Kendi hızınızı ayarlayın ve buna karşı tutarlı olun. Ne olursa olsun, fiziksel bir uygunluk hedefiyle başlıyorsanız, uzun süreli hedeflerinize ulaşma yönteminde gereksiz engellerin durmamasını sağlamak için küçük günlük hedefler oluşturmaya odaklanmalısınız.
3) Kendi kendine bakım üzerine odaklanarak çok daha iyi olmaya çalışın. Kendi kendine bakıma odaklandığınızda, her gün kendiniz için zaman ayırmak, yeterli uyku almak, her gün 15 dakika meditasyon yapmak ve vücudunuzun en iyi çalışmasını sağlamak için çok fazla su içmek gerekir. zaman.
4) İşler tam olarak planladığınızı tam olarak gitmiyorsa sunmayın. Hayattaki herhangi bir şeyde başarılı olmak için, sabır ve azim gerektirir. Hedefinizle mücadele ettiğiniz bir gününüz varsa veya çabalarınız çok fazla fark yaratmıyorsa, bunalmış olmaya izin vermeyin.
Bu yıl, yaşam tarzınız, sağlığınız, zindeliğiniz, öz bakım ve daha önemli zihinsel sağlık ile tutarlı olarak uzun süreli bir değişiklik yapmayı seçin.
Unutmayın, sağlıklı olmak, her gün yapmak zorunda olduğunuz bir sorumluluk ya da bir şey gibi hissettirmez. Eğlenceli olmalı! Farklı sporları deneyerek, bisiklet sürme yaparak veya bölgesel yoga derslerine katılarak mahallenizde sunulan tüm şanslardan yararlanabilirsiniz. Kendine odaklanan kararlar vermeye başladığınızdanull

Leave a Reply

Your email address will not be published.