June 24, 2024

Yırtık tozluk DIY ile kendi moda anlayışınızı ve stil yaratın!

Kendall Jenner bize yırtık tozluklarla tam olarak nasıl doğru yapacağına dair yöntem gösterdi ve o zamandan beri, yırtık tozluk DIY moda dünyasını fırtına ile aldı. Dünyanın dört bir yanındaki PYT’ler, göründüğü gibi bu DIY moda modelinden yeterince alamıyor ve neden olmasın. Havalı, rahat, şık, bir gazalyon yöntemlerinde gerçekleştirilebilir ve aynı zamanda kotların yanı sıra kot pantolonlarda da yapıldığında 90’ların modasının bir dokunuşunu geri getirir. Çok fazla Ado olmadan ve size yırtık tozluk DIY hakkında daha fazlasını göstereceğimiz için, hemen ileriye gidelim ve hepsini keşfedelim. Bir göz atın ve şimdi tozluklarınızı alın!
İşte kendi yırtık tozluk DIY’inizi tam olarak nasıl yapacağınıza dair bir video

Tam olarak nasıl stil oluşturulacağı ve yanı sıra siyah yırtık tozluk
Siyah yırtık tozluklarla birçok büyüleyici çift up var. Şimdi siyah yırtık tozluklarla eğlenceli kısım, beyaz, monotonish, siyah üzerinde siyah olan veya bir renk popu atan akromatik olmayı seçmenizdir- farklı desenlerde canlı bir üst, baskılar , siyah yırtık tozluklarla kendi kendine yapılar veya katı blok renkler. Bu nedenle her gün gösterilecek çeşitli moda ifadeleriniz var. Siyah yırtık tozlukların yanı sıra, giymek için bir dizi ayakkabınız da olabilir, bu yüzden favorilerinizi stoklamayı hatırlamayın.
Hatta bu kış sonu veya ilkbaharın başlarında görünüm için yıldız Ashton Irwin’den bile etkilenebilirsiniz. Bir çift siyah yırtık tozluk, kolsuz siyah bir tepeye sahip, aynı zamanda bir Auburn’da gölgeli eşarp, ayaklar için sohbet etmek için bir renk pop ve doğru aksesuarlarla eşleştirilmiş sıcak kırmızı dudaklar, neden olmasın? Tam burada sizin işaretin!

Kaynak: PolyvoreImg.com Davet edildiğiniz doğum günü kutlamalarına biraz caz atma tam olarak nasıl atılacağına dair. Beyaz gömlek ile bir çift siyah yırtık tozluk ve akşamın erken saatlerinde doğum günü bash için deri bir ceket sizi bir diva gibi öne çıkarır. Gözler için gölgeler, bir debriyaj çantası veya deri çanta ile eşleştirin ve Pyts arasında modaya uygun moda yükseklikleri olacaksınız – doğum günü kadını bile neden gök gürültüsünü çaldığınızı anlamak ister. Sıcak kırmızı dudaklarınızı gece için giymeyi hatırlamayın, aynı zamanda erken bir akşam partisi ise, dudaklar için çekici boğucu kahverengilerle devam edin. Ayak ayakları için ayak ayakları görünümü tamamlar.
Kaynak: Allwomenstalk.com’un Gümüş ekranda gördüğümüz yıldızlar gibi filmler için elbisesi. Aynı şey için bomba harcamak zorunda değiliz. Bir çift siyah yırtık tozluk, nötr tonlarda bir pamuk üstü ve sıcaklık için bir kot ceket ile eşleştirilebilir. Açık parmaklı sandaletler veya Roma ayakkabıları, bir moda ifadesini tamamlamak için uygun yöntem olacaktır. Çok küçük aksesuarların yanı sıra akşamın erken saatlerinde gölgeli sıcak kırmızı dudaklar, neden olmasın? Bu, filmler için çok sıcak ve haute olan bir görünüm.

Kaynak: Blownpaperbags. Bir tuhaflık dokunuşu istiyorsanız, bir çift siyah yırtık tozluk iyi olurdu. Bir tekne boynu siyah üstü ile giyin ve sıcak kalmak için akşam için infüzyonlu nötr tonlu bir ceket ekleyin. Altın tonlarında bir deyim boyunlu, aksesuarlamak için en iyi ve şirket için sıcak kırmızı dudaklarla omuzlarda askıda bir çanta olacaktır. Topuklar veya ayak bileği uzunluğu botları, bulmak için divaish dokunuşunun kullanılabilir.
Kaynak: WheneGet.It kızlarla eğlenceli bir gece için ve diğerleri gibi tüm Hoity Toity’yi öne çıkarmak istememeniz gerekir, çok az dokunuşu bir prenses gibi gösterebilirsiniz. Açık renkli bir mahsul üstü ve ayaklar için bir çift sohbet ile eşleştirilmiş bir çift siyah yırtık tozlukta sıcak görünün. Gözler için gölgeler bir zorunluluktur ve koyu renkli bir akşam ceket çıplak dudaklarla görünümü tamamlar. Hollywood Celeb, Kendall Jenner bize tam olarak bu görünümü nasıl çekeceğimizi gösteriyor!

Kaynak: Glamradar.com Fitness Center’a da, ışık egzersizleri için bir çift siyah yırtık tozluk kullanılabilir. Tozluklarla bir bikini üstü, çalışmadığınızda siyah kırpılmış bir ceketle eşleştirmenin yanı sıra harika bir moda ifadesi yapacak, yönteminizde rutinden veya birine bir moda ifadesi daha olacaktır. Siyah gölgelerinizi giyin ve kendinizi bir diva gibi fitness merkezine götürün.
Kaynak: ATTIRELLE.com Bu hafta sonu kahve içecek arkadaşlarla takılmak ve karartma akşam güneşi altında harika görünmek mi istiyorsunuz? Şarkıcı ve Hollywood’dan aktör Taylor Swift, bize açık siyah yırtık tozlukları bordo pastel yuvarlak tişörtle nasıl eşleştireceğimizi gösteriyor. Spor ayakkabılarını bir profesyonel gibi kullanıyor ve imzalı kırmızı dudaklarını da gösteriyor. Akşamı bir moda anı yapmak için basit ama şaşırtıcı bir yöntem,nt?

Siyah tozlukları nasıl sökmeyi planlıyorsanız, her zaman bir moda ifadesinin onlarla hayata geçmesini sağlamak için ekleyebileceğiniz bir renk patlaması vardır. Örneğin, basılı bir beyaz uzun tepe, büyüleyici bir açıklama yapmak için bir çift siyah yırtık tozluk ve şirket için uzun bir zincirle kullanılabilir.
Kaynak: Hardonclothes.com Siyah yırtık tozluk veya herhangi bir tür tayt ile daha fazla rengimiz var mı?
Evet, tam burada takip edilecek birkaç ifade gibi yapabilirsiniz!
Kaynak: eBay.com [SC: Mediad]
İstediğiniz renk, size renk aldık. İlkbaharın yanı sıra yakında izlenecek yaz mevsiminde, moda ifadelerini ladin etmek için turuncu tonları getirmeye inandık. Turuncu kesim tozlukları, etrafındaki ruh hali gri olduğunda düz renkleri göstermeyi sevenler içindir. Bu kadar hoş bir moda ifadesi.
Kaynak: Dresshead.com Bacakları beline kadar tüm yöntemi dekore eden karmaşık bir şekilde şekillendirilmiş kesim tozluklarına merhaba. Kısa gömlekler, kurta gömlekleri, kısa Kurtas, uzun tunik üstleri, salwar üstleri ve hatta batı bluzları ile de kullanılabilirler.
Kaynak: Rackcdn.com Fiziksel Fitness Kısa Kadın için ve günlük koşularında süper çekici görünmek istiyorsa, aynı zamanda bir profesyonel gibi canlı veya monotonish (renkli) kesim tozluklarını gösterebilir. Görülmesi gereken bir ifadedir ve görünüm nötr tonlarda bir çift Converse ayakkabı ile tamamlanır.
Kaynak: Cichic.com Aynı zamanda, bu baharın yanı sıra, ayrıca sayısız çeşitli üstler ve tees ile eşleştirilebilen, yaza hafif canlı bir çift kesim ve dikilmiş kesim tozluklarına yatırım yapabilirsiniz. . Bu, yarı resmi bir görünüm için ayaklar için Oxford ayakkabıları veya rahat bir görünüm için spor ayakkabılarla tam bir görünüm olacaktır.
Kaynak: Selectandyou.comcut Taytlar tek bir boyutta mevcut değildir, yani artı boyutlu kadınlar bile onları giyebilir. Burada gördüğümüz şey, desenler tarafından üretilen yanılsamalar ve sarkık bacakları gizleyen baskılar ve daha fazla uzunluk ve bir yükseklik yanılsaması üretmek için bacakların kenarlarında kesilmiş bir siyah siluet.
Kaynak: Shopify.Commesh baskılı kesilmiş tozluklar, fitness merkezine bir profesyonel veya belki de bir yürüyüş veya akşam yürüyüşü için kullanılabilir. Bir tişörtle veya bir üstle orta bölüme eşleştirmek güzel olurdu, eğer çok iyi bir gösterişli değilseniz, çok fazla cilt. Aynı şekilde bir mahsul üstü veya kısa bir tişörtle eşleştirebilir ve kafaları döndürebilirsiniz.
Kaynak: Shopify.com Gece için, üzerine kabartmaya uyan bir çift basılı kesme tozluğuna yatırım yapın. Görünümü iyileştirmek için grafik baskılı topuklu ayakkabılar veya pompaların yanı sıra net bir üst ve deri bir ceket giyin. Kırmızı sıcak dudaklar gece için iyi olurdu.
Kaynak: Kamishade.com Arkadaşlarla şık bir akşam için, kraliyet bir şeyler giymek istersiniz. Süet süet kesim tozlukları cevap olurdu. İpek bir gömlek ve konfor için siyah bir ceketle eşleştirilebilir ve gözler için gölgelerle tutmak için bir çantayı kaçırmaz. Topuklar, akşam için görünümünü ladin etmek için bir zorunluluktur.
Kaynak: Volusion.com Beyaz kesilmiş tozluklarda akşam yemeği kutlaması için akromatik, siyah pompalar ve siyah bir tepe ile eşleştirildi. Akşam için çok küçük aksesuarlar, sadece bir ifade boyuncu olur. Kırmızı dudakları göstermenin yanı sıra diva gibi sağlıklı bir moda ifadesi yapın.
Kaynak: pinkqueen.com Animasyon karakterlerini seviyorsanız ve içinizdeki çocuğu göstermek isterseniz, kesilmiş tozluklar şimdi aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stillerde sunulur. Basit üstler ve tees ile, büyük hırka ve daha fazlası ile eşleştirilebilirler.
Kaynak: Aliexpress.comvelVet lazer kesim tozlukları o kadar karmaşık ve güzel, üniversiteye ve hatta Cuma günleri çalışmak için kullanılabilir ve bir kaş kaldırılmayacaktır. İzleyicilere dikkat dağıtıcı unsurların yanı sıra, onlarla birlikte kullanılan ayakkabıların yanı sıra doğru şekilde kullanılabilir.
Kaynak: WheneToget.itif Siyah üstleri ve deri ceketleri seviyorsanız, onları yıldızlarımızın lazer veya tipik tozluk kesme desenlerinizle yaptığı gibi eşleştirebilirsiniz. Rihanna’nın yanı sıra kadın Gaga’ya da bir göz atın!
Kaynak: CollegeFashion.Netcelebrity Erin Wassan bize nötr tonlar ceketin tam olarak nasıl kullanılabileceğini gösteriyor.
Kaynak: Cooljunkie.comCelebrity Taylor Swift Bir kez daha bize yoga egzersizini kesim tozluklarını kullanarak nasıl eğlenceli bir rutin haline getirdiğini gösterdiğinde. Bütün monoton görünüm, imzalı kırmızı dudaklarının onu tamamen farklı bir diva gibi gösteriyor, değil mi?
Kaynak: LaineyGossip.comAirport Moda Uyarısı Star Bella Hadid. Tozluk kesme deseninin üzerinde büyük boy çalışmaya sahip nötr tonlu 90’ların temalı bir ceket çok iyi, ancak aynı şeyi fark etmiyoruz, ancak Oxfords ayaklarda kullanıldığında bir moda ifadesi yapılır.
Kaynak: oming.coma bit mToz kesme deseni ile cevher eğlencesi, bu sefer bir boob tüpü veya bikini üstü ile eşleştirmenin yanı sıra sarı veya hardalda güzel bir tartan gömleği olması güzel olurdu. Gözler ve ayaklar için spor ayakkabılar için tonlar, toplam görünüm.
Kaynak: Whenetoget.itcolorful baskılı üstler ve köşedeki yayla birlikte, yakında onları saklamalısınız. Bunları her türlü renkte tozluk kesme desenleriyle eşleştirin ve gittiğiniz her yerde bir açıklama yapın. Temiz ve eksiksiz bulmak için görünüm için ayak bileği patik giymek için mükemmel.
Artık size çeşitli yırtık tozluk DIY öğreticileri ve aynı şekilde giyebileceğiniz stilleri gösterdiğimize göre, hepsi olmasa bile birkaç tanesinden etkilendiğinizi umuyoruz. Şimdi, denenmesi gereken daha fazla stile bakmanızı istiyoruz. Ayrıca videolar da var. Bir göz at!
1. Tam burada yırtık tozluk DIY için kullanılabilen yırtılmış bir denim videosu,
İşte aynı video

2. Taytlarınızı koparmak ve tozluk kesme desenlerini daha şirin yapmak için diz yamalarından yararlanmak istiyorsanız, burada deneyebileceğiniz birçok görünümden biri.
İşte aynı video

3. Bu videolar sıkıntılı denim DIY belirtmesine rağmen, tozluk kesme desenleri için aynı kavramı da kullanabilirsiniz.
İşte deneyebileceğiniz üç görünüm
İşte aynı video

4. Kendi jartiyer tozluklarınızı DIY’nin yanı sıra denemek isterseniz, burada neye benzediğinin bir fotoğrafı var.
İşte aynı video

5. Yaklaşmış diz denim görünümü, her türlü renkte tozluk ile taklit edilebilir ve yıpranmış
İşte görünüşlerden biri
İşte aynı video

6. Yatakları seven sizin için, gotik türün stilleri ve ürkütücü olanlar da, burada da denemek için bir bakış
İşte aynı video

7. Bu, yırtma kotları üzerinde iyi anlaşılan geleneksel yöntem üzerine bir video, şimdi tamamen soyma tozları ile ilgili.
İşte aynı video

Burada, tam olarak nasıl şekillendirileceği, tam olarak kendi yırtık tozluklarınızı ve daha fazlasını nasıl yapacağınıza dair bir dozla yırtık tozluk DIY’nin birçok moda stiline son veriyoruz. Yırtık tozlukları ve bunları tam olarak nasıl giydiğinizi kullanıp kullanmadığınızı bize besteliyor mu? Hint-batı kavramlarınızın yanı sıra bize gösterilecek fotoğraflarınız varsa, aynı şeyi paylaşın ve dünyaya yeteneğinizi de göstermek için heyecanlı olacağız.
İyi eğlenceler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.